#7 Henry Onyekuru - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EB6sGBMWwAAaBkz

Floryaya gelmiş.adam harbi karakter koymustu ozellikle 2.yari.kiraladigimiz adamin bu kadar sahiplenip milyonluk esekleri taşiyip sampiyon yaptiktan sonra alamamiz uzucu.birde fatih hoca kufur yiyordu bu arkadasi oynatirken.oyuncu da bunun bilincinde bence.fatih hoca ile gelisim sagladi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190826-110607.png
    Screenshot_20190826-110607.png
    484.8 KB · Görüntüleme: 86
Onyekuru kimine göre kolay maçlarda istatistik kasan adamdı, o istatistiğe ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu 2 iç saha maçında gördük, geçen yıl edilmedik laf da kalmamıştı şimdi kıymete bindi.

Marta kadarki yorumlara bir göz gezdirir misin iç saha dış saha fark etmez forumun %90ı çöp ilan etmişti ben de dahil.. Aynısını şimdiki adamlara da yapıyoruz maalesef

Marta kadarki yorumlara bir göz gezdirir misin iç saha dış saha fark etmez forumun %90ı çöp ilan etmişti ben de dahil.. Aynısını şimdiki adamlara da yapıyoruz maalesef

Ama ben hep savunmuştum! ;)

FT iyi kanat oyunculari ile skor alan teknik adam. Kanatlar sicarsa veya dursurulursa hep problem yasariz. Heleki Hagi gibi deha yerine belhanda gibi sut, skor tehdidi olmayan merkez oyuncun varsa.

Üst Alt