# Jimmy Durmaz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jimmy Durmaz

Rotasyonda çok iş yapacağını düşünüyordum ve hazırlık maçlarında da iyiydi. Sonra tabii ki hiç şans almadı. E böyle olunca maç ritmi kazanmak falan öyle kolay değil. Adamı emekli ettik gibi bir şey. Belki yine bir Yunanistan yapsa iyi gelir.

haberler vardı 2-3 gün önce kalacak diye. Bence de kalabilir. Tecrübeli birçok mevkide oynuyor, yedekliği sorun etmiyor, düşük maaşlı, yerli kuralı da varken tutulmalı.

haberler vardı 2-3 gün önce kalacak diye. Bence de kalabilir. Tecrübeli birçok mevkide oynuyor, yedekliği sorun etmiyor, düşük maaşlı, yerli kuralı da varken tutulmalı.
Özellikle Ocak ayına kadar leş geçen bir periyotta Türkiye kupasını katmazsak 34 maçta 300 dk bile oynamayan ve skor katkısı bile yapamayan adamdan medet umulmaz talibi varsa hemen yol verilmeli

Düşük maaşlı derken?

bonservissiz geldi, muhtemelen pandemi dönemi indirim de yapmıştır. Uçuk bir şey almıyor sonuçta. Linnes 1.4M alıyor mesela.

Özellikle Ocak ayına kadar leş geçen bir periyotta Türkiye kupasını katmazsak 34 maçta 300 dk bile oynamayan ve skor katkısı bile yapamayan adamdan medet umulmaz talibi varsa hemen yol verilmeli

görüşler tartışılır. Kesin kalmalı demiyorum ama kalırsa kötü olmaz. Bonservis getirecekse gidebilir elbette.

Katkı sağladığı yok yedekliği niye sorun etsin ki

Emre mor,arda turan falan olsa sorun çıkartır mesela. Jimmy'nin daha bir sorununu görmedim.

Üst Alt