#80 Olimpiu Moruţan - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fiziki yapısını geliştirdiğiniz adam her maç en çok ikili mücadele kazanan adamlardan biri oluyor. Bana öyle geliyor ki en çokta maç kondisyonuna ihtiyacı var. Oda oynadıkça olacak.

Boey oynayana kadar sağ kanada top atmayacağız sanırım.

Biraz oynayın bu adama ya.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk yarı çok geride kabullendik o yüzden fazla topla buluşmadı lakin topla buluştuğunda etkiliydi gayet ikinci yarı daha etkili olur

Herkes FT me kızıyor ben de kızıyorum bir çok konuda ama morutanda birşey oynamadı çıkması doğruydu.istikrarsiz karşısında defansif yönü kuvvetli bir futbolcu olursa kayboluyor.kesinlikle forvet arkası serbest oynamalı.eforun defansa yardıma gelerek kullanmamalı.

ezdiler gitmis nereye gidecek en fazla gelecegi takım biziz bu form ile adamın kondisyonu yok. ilk 11 başlamamalı sonradan girip macı cözebilir

Herkes FT me kızıyor ben de kızıyorum bir çok konuda ama morutanda birşey oynamadı çıkması doğruydu.istikrarsiz karşısında defansif yönü kuvvetli bir futbolcu olursa kayboluyor.kesinlikle forvet arkası serbest oynamalı.eforun defansa yardıma gelerek kullanmamalı.
Defansı kuvvetli dediğin topçuyla 2 kere karşı karşıya kaldı ikisindedr yatırdı lakin arkası sağlam olmadığı için pek gözükmedi fakat bjk geriye yaslandığı vakit çıkmasaydı farklı şeyler konuşurduk

Defansı kuvvetli dediğin topçuyla 2 kere karşı karşıya kaldı ikisindedr yatırdı lakin arkası sağlam olmadığı için pek gözükmedi fakat bjk geriye yaslandığı vakit çıkmasaydı farklı şeyler konuşurduk
Umut Meras kazma ama güçlü kuvvetli futbolcu.morutan çalım atıp hızla çizgiye inecek futbolcu değil.ben kanat olarak GS da kariyerine devam edeceğini sanmıyorum.Ama iyi futbolcu bence harika bir 10 numara olabilir.

Umut Meras kazma ama güçlü kuvvetli futbolcu.morutan çalım atıp hızla çizgiye inecek futbolcu değil.ben kanat olarak GS da kariyerine devam edeceğini sanmıyorum.Ama iyi futbolcu bence harika bir 10 numara olabilir.
2 kere Birebir kaldı umut ile ikisindedr ezemedi umut güçlü olması farketmiyo kendisi kadar iyi birebirci yok ligde lakin geriden top çıkaramadığımız için çizgide kalıyo maalesef
Arkasında çizgiyi kullanan boey olsa sağ önde daha etkili olur her türlü

Üst Alt