#21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan

Cevap: #21 Pascal Nouma vs #10 Nihat Dogan

Hiç sevmesem de hoşlanmasam da tüylerimi diken diken yapsa da Nihat.... Milliyetçiyim bu konularda kaldi ki Pascal kim ki benim memleketimin insanına saldırıyor, Nihat stayla :)

Onu bunu bilmem. Nihat hava attigi kadar bi adam degil :D Gel lan diyor, arka arkaya kaciyor caktirmadan :) Nouma´yi 5 kisi tutmasaydi felaket döverdi Nihat artistini :D

nouma01.jpg

nihat doğanı adamlıkta ve herşeyde tombala diye oynar

yarışma konusu ilgilendirmiyor da beni, pascal döver hacı, azını burnunu kırar bence

Ezberi de baya kuvvetliymis Nihat artistinin :D Bu kadar lafi üsenmeden nasil ezberlemis anlamak mümkün degil :D

Şu Nihat delikanlı gibi savaştı diyenlere bişey sorcam. İlk Pascal buna çamur attı ya. Sonra Nihat ona cevap verdi. Pascal ona doğru ilerlerken o yarışmacıların arasından kameraya doğru geldi. Neden Pascal'ın üstüne doğru gitmedi. Ulan adamın hayatı yalan be

cengizsemercio cengiz semercioglu

Kurmaca ve rating icin diyenlere; Pascal-nihat kavgasi gozumun onunde oldu. Tophane'de bile böylesi az gorulur...

cengizsemercio cengiz semercioglu

Yok yok, nihat hiç altta kalmadi... Karamursel sepeti degilmis yani...

Bunları yazan adam olayın birebir şahidi kimisi gibi ekrandan gördüğü kadarıyla sallamıyor, twitter adresi de budur.

cengiz semercioglu (cengizsemercio) auf Twitter

6188.jpg

Nihat'ı çekerlerkenki patlatması bu resimde bile gözüküyor zaten. :)

Paspal'ın suratta da hafif bir şekillenme durumu var hatta. :asd:

Ayrıca Acun kadar adi bir insan daha tanımadım pascal noumayı yarışmada kavga çıkaracak diye diskalifiye etmesini biliyosa nihatıda aynı şekilde diskalifiye etmesi lazımdı ilk günden bugüne devamlı çirkeflik düzenbazlık tahrik edici hareketliri yapan o sadece reytinglerin düşmemesi adına yapılan hareketti korkunun gözünü seveyim böyle programlarda zaten adam gibi adamların durması sabır ister nihat gibi Türkiyede sesi ötesinde biyerlere gelmeye çalışmış bir adama dayanmakta zordu en güzelini yaptı

Bunları yazan adam olayın birebir şahidi kimisi gibi ekrandan gördüğü kadarıyla sallamıyor, twitter adresi de budur.

cengiz semercioglu (cengizsemercio) auf Twitter

6188.jpg

Nihat'ı çekerlerkenki patlatması bu resimde bile gözüküyor zaten. :)

Paspal'ın suratta da hafif bir şekillenme durumu var hatta. :asd:

Hamdi bey kendisini ittirmesine ragmen yine de PayPal'a gecirmis Nihat Reis.

Seviyoruz kendisini.

Abi ben farklı videomu seyrediyorum acaba? Nihat havada tekmegi gecirdi,yumruk filanda salladı üstte ki mesajda resimde var.Ama millet Pascal harcadı filan diyor ilginç :) Ayrıca Pascal'ı Derya istese tek başına tutardı ama işte adam Tırt... Havada,karada #10 N.D

Aynen öyle, millet olaya bakmak istediği gibi görüyor.

Abi ben farklı videomu seyrediyorum acaba? Nihat havada tekmegi gecirdi,yumruk filanda salladı üstte ki mesajda resimde var.Ama millet Pascal harcadı filan diyor ilginç :) Ayrıca Pascal'ı Derya istese tek başına tutardı ama işte adam Tırt... Havada,karada #10 N.D

Üst Alt