GSC Haber - 21.Şampiyonluk Kutlamaları Tekirdağ’da Devam Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 21.Şampiyonluk Kutlamaları Tekirdağ’da Devam Etti

2917b82a30214edca4a869cdc4423bcb.jpeg

21. şampiyonluk kutlamaları Tekirdağ’da devam etti

Galatasaray'ın 21. şampiyonluğu yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Tekirdağ Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından organize edilen geceye Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru'nun yanı sıra CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile kulüp üyeleri, yurt çapındaki diğer taraftar derneklerinin başkanları, yöneticileri ve sarı kırmızı renklere gönül veren çok sayıda Galatasaray taraftarı katıldı.

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nde gerçekleştirilen şampiyonluk kutlaması meşale gösterisiyle başladı. Tekirdağ Galatasaray Taraftarlar Derneği ve Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Başkanı Eren Cicioğlu gecede açılış konuşmasını yaparken, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in göndermiş olduğu video mesaj davetlilere izlettirildi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru'na Şarköy Belediyesi tarafından gönderilen plaket takdim edilirken, geceye katılan taraftar dernekleri yöneticileri ile toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, Galatasaray Televizyonu’ndan Alican Baykın’a yaptığı açıklamada “Çok keyifli ve güzel bir gün. Başkanımız da burada olmayı çok istiyordu. Taraftarımıza olan ilgisini ve sevgisini video kaydıyla yayınladı. Başkanımıza da buradan İsviçre’ye selamlar. 80 Taraftar Derneği ile bir çalıştay yaptık. 115’e yakın kişinin katılımıyla başarılı bir çalıştay geçirdik. Devamında aldığımız karar Federasyon üzerinden ilerlemek üzerineydi. Federasyon Başkanımız aynı zamanda Tekirdağ Dernek Başkanı bugün onların kutlaması var. Yaklaşık 20’ye yakın Taraftar Derneği Başkanı da yalnız bırakmadı. Çok keyifli bir etkinlik. Burada olmaktan çok mutluyuz. Umarım şampiyonluk kutlamalarımız her yıl artarak devam eder” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk kutlamasında Lal Sönmez seslendirdiği şarkılar ve marşlarla geceye katılanlara müzik ziyafeti yaşatırken, kutlama meşale ve havai fişek gösterisinin ardından sona erdi.

Kaynak: galatasaray.org

Memlekete yakışır bir kutlama olmuş.
uA Tekirdağ’a tebrikler, Çorlu’dan sevgiler.

Maalesef ben katılamadım.Seneye olan kutlamada inşallah orada olacağım.

Üst Alt