#18 Berkan Kutlu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam özelinde demiyorum, kendisinden umudum var ama abi ben artık bu takıma gelen her yetersiz adama uydurulan kılıf olan "mücadele ediyor" cümlesinden sıkıldım. Sabri de mücadele ediyordu, Ömer Bayram da mücadele ediyor. Başarı için başka şeyler de gerekiyor futbolda. Eğer kendini geliştirir tekniğini artırırsa gerçekten iyi bir futbolcu. Ama bu şekilde en fazla birkaç maç sonra Ömer Bayram muamelesi görürse taraftardan şaşırmam.

Bu sene cica ve boey ile birlikte en iyi transferimiz.
Türk olması nedeniyle en değerlisi.
Yanında Taylan değil olgun bir 6 no ile oynasa muazzam olan performansı muhteşeme döner.
Terim Berkan i yedek bırakamıyor çünkü farkında cica ile birlikte en vazgeçilmez adam .
Sadece kosmuyor herşeyi yeterli ölçüde yapıyor.
Lazio ve bu maçta zaman zaman maçı bırakıp Berkan i takip ettim hayran kaldım.
Yok gol kaçırıyor yok üretken değil yok pas hatası yapıyor diyenlere kulak tikayin.
Terim yerine x bir futbolu bilen hoca olsaydı başımızda bizi Taylan a mecbur bırakmaz oraya kalitesi belli adam aldırır.efsane Suat emre Okan gibi orta sahaya kavuşturduk 20 yıl sonra.
Terim efendi kısıtlı futbol bilgisi ile 7 milyonu fantezi genç stopere verdirip hem Berkan a hem cicaya hem de camia ya büyük ayıp etti.
Son 20 yılın en iyi orta saha kurgusu Terim'in genç stoper fantezisi kurbanı oldu.
Yazık oldu

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lazio maçındaki bitmez enerjisi sonrası Alanya maçında yorgun olacağını düşünmüştüm ama ayakta durabilen ender adamlardandı. Keşke yetenekleri sınırlı olmasaydı ama yine de en iyi yerli transferimiz oldu.

muazzam oyuncu. Profesyonelliğine şapka çıkarıyorum. Bonservisine dair ufak bir sorum işaretim vardı ama hepsini giderdi. Tam bir bundesliga oyuncusu

Çok faydalı oynuyor gerçekten ama 6 olarak değil 8 olarak kullanmalıyız. 6 oynayınca oyun içindeki etkisinin azaldığını düşünüyorum 8 oynatıp ön tarafta prese katılması gerekir. 6 numarayı da umarım Gustavo ile doldururuz.

Kendisinin bireysel antrenörleri sayesinde bugün 3 gün arayla da maç koysan en az 12 km koşabiliyor aslında profesyonelliğin en büyük adımı kendine bakmaktır. Bu çocuk takımımızdaki en az maaş alan oyuncuların başında geliyor ama buna rağmen kendi cebinden kendi gelişimi için para döküyor. Ciddi saygıyı hak ediyor ama asıl komik durum Babel ve Feghouli toplam 60 m TL alırken Berkan sadece 4 m TL alıyor hocada adalet kalmamış ki şu adamları kadro dışı bırakamıyor...

topu topu 1 yıl pro kariyeri olan cocuk ligin en büyük takımına gelince rabiot performansı mı bekliyordunuz hemen. gayet iyi oynuyor siz sabırsızsınız .
evet sabırsız taraftarın da takdirini kazanmaya başlamış yavaş yavaş.
allah kaza-bela-sakatlık vermesin. formamız altında başarıdan başarıya koş inş

Berkan top kapma yetenegini biraz gelistirebilse ofanstaki zaaflarini gormezden gelebilir taraftar.Biraz daha dikine oyna yigidim korkma

Üst Alt