#18 Berkan Kutlu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alanyanın oyun anlayışı nedeniyle orda daha kompakt oynuyoken

Bizim ulu tdmizin saçma sapan oyunu sebebiyle başı kesik tavuk gibi oynamak zorunda kalıyo

Ona rağmen en az eleştirilen kişi kendisiyse,iyi bir oyun anlayışıyla çok çok daha iyi oynar ve gözükürdü,buda takıma yansırdı

Bizdeki ilk maçını hatırlayın st johnstone miydi neydi birsürü diyagonal pas attı,oyunu çok iyi açtı ama artık pek yapamıyor çünkü ft top kaptırmayın dediği,kaptırınca topçuya ana bacı düz gittiği için denemiyor bile,bizde kırmızı kart gördüğü pozisyonu hatırlayın kartı gördüğü an ayvayı yedikti surat ifadesi hemen kenara baktı golü yemişiz,takım 10 kişi kalmış,galip gelemeyecez belki vs adam bunları düşünmüyor ft bana nasıl küfür edecek diye düşünüyor,luyindamayıda,taylanıda,kılıncıda,aytaçıda hatırlayın hepsi böyle

Futbolcu rahat edemezse risk alamaz,risk alamazsa oyunu açamaz,oyunu açamazsa skoru bulamaz,skoru bulamazsada daha sezon açılalı 2 ay olmuşken lige havlu atmış oluruz puan tablosundaki gibi

Adam ümit milli takım oyuncusu umut güneşle,tutunamamış salihle her rakip osya hem teknik hemde fiziksel üstünlük kurarken 7mluk cica,a milli taylanla sadece koşuyo imajı çiziyosa sıkıntı büyük

Tolga cigerciye oyun zekasi eklenmis hali yetenek olarak pek matah bi herif degil zaten fakat ince isleride bi zahmet baskalari yapsin

Kosuyor caliskan vs ama o kalite yok yani bize seviye atlatacak o nuanslari yapacak yetenek yok. Gelisir mi ? Evet. Suan haliyle sanmiyorum. Yani ornek olarak, o pasi verememesi cok buyuk bir eksiklik. Buyuk takim oyuncusu o kadar rahat pozisyonda 2 arkadasinin arasina o pasi atmali. Basit dumduz pas ya. Yani umarim sasirtirsin bizi Berkan. Taylan'dan umudum yok yasi geregide ama sende hani bir parca sans var.

Kosuyor caliskan vs ama o kalite yok yani bize seviye atlatacak o nuanslari yapacak yetenek yok. Gelisir mi ? Evet. Suan haliyle sanmiyorum. Yani ornek olarak, o pasi verememesi cok buyuk bir eksiklik. Buyuk takim oyuncusu o kadar rahat pozisyonda 2 arkadasinin arasina o pasi atmali. Basit dumduz pas ya. Yani umarim sasirtirsin bizi Berkan. Taylan'dan umudum yok yasi geregide ama sende hani bir parca sans var.
Hahahahahah. Bugünkü Berkan’ı Dortmund’a koy oynar. En az 20M.

Hahahahahah. Bugünkü Berkan’ı Dortmund’a koy oynar. En az 20M.

Aga'cim orasi Dortmund. Oradan cikan en cacik adam 5-6m euro zaten. Ayrica, Berkan'i o seviyede gorebilecegimizi dusunmuyorum. Zaten avrupa altyapisindan (Isvicre sanirim) oyle olsa alip kullanirlardi kara yoluyla saatler mesafesindeymis adamin alt yapi lokasyonu. Konumuza gelelim, o pasi hatirladin mi ? Heh onu atamayan adami sorgularlar. Haa, bunu duzeltebilir mi ? Evet, zaten bahsetmisim. Ama o pasi atacaksin ne baski ne birsey var bombossun o pasi atip asist yapacaksin, olay budur. Yoksa dinamizmi, kosusu laf yok. O kadarini, Hurriyet Gucer'de yapiyordu. Surekli kosardi (Berkan = Hurriyet demiyorum, kosu-dinamizm adina, heyhat).

O pasi atarsan seviyeni yukari tasirsin diyorum o seviyede bizim alisik oldugumuz seviye oluyor.

Üst Alt