#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arda-feghouli yokken pasör de yok takımda. Dün en iyi pasör falcao olabilir ilk 11de
o yüzden feghouli kesinlikle 11'de olmalı.

fiziği belki iyi değil ama sahada ayağı düzgün adam yokken takım çok güdük kalıyor. baskı altında herkesin eli ayağına dolaşıyor.

sürekli top kaybedince çok fazla hücum yiyoruz. yetenek seviyesini artırmak için ayağı düzgün adamlar sahada olmalı.

aynı anda arda ve feghouli sıkıntı yaratabilir ama en azından biri sahada olmalı. feghouli bence daha iyi durumda olduğu için o tercih edilmeli.

Durup durup aklima geliyor delirtiyor beni oyunu. Daha 2 sezon da bizimle ustelik. Defans yapmayi bilmeyen bir bek oyuncusu nasil olabilir. Umarim ceki duzen verir kendisine.

Benim gözümde Omar Linnes'den de Yedlin'den de çok daha iyi bir bek oyuncusuydu şanssızlık işte. O kazayı yaşamasaydı Taylan & Marcao ve Emre Kılınç gibi adamlar ile birlikte en çok sahada kalan oyuncumuz olabilirdi

Yedlin atletizmiyle fark yaratır ama Yedlin'in yaptığı koşularda pas kanalına atılacak toplar ile beslemek yerine Yedlin'le geriden pas yaparak oyun kurmaya çalışıyoruz

Çok ilginçtir...

Ben bu yedlinden umutluyum dogru kadroyu bulabilsek Yedlin Gedson Emre Kilinc Kerem hespi katki verecek ama bir turlu dogru kadroyu bulamiyoruz Defans oyuncularimiz asiri derecede formsuz onlar bi tik duzelse hersey yoluna girecek

Benim gözümde Omar Linnes'den de Yedlin'den de çok daha iyi bir bek oyuncusuydu şanssızlık işte. O kazayı yaşamasaydı Taylan & Marcao ve Emre Kılınç gibi adamlar ile birlikte en çok sahada kalan oyuncumuz olabilirdi

Yedlin atletizmiyle fark yaratır ama Yedlin'in yaptığı koşularda pas kanalına atılacak toplar ile beslemek yerine Yedlin'le geriden pas yaparak oyun kurmaya çalışıyoruz

Çok ilginçtir...
o dediklerini omar da yapamıyordu yalnız

tutacağını düşünmüştüm ama olmadı.

kontratı devam ettiği için kalır ama as sağ bek olmamalı.

omar ve linnes'i bırakıp bir tane baba sağ bek bulmalıyız. yedlin de arkasında durur.

Üst Alt