#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rosier etkisi yapar demiştim yanılmışım. Tek özelliği dinamizmi olan adam önü bomboş orta sahadan top kesiyor. Oyun zekası, oyun vizyonu çok düşük maalesef bir şekilde vedalaşmalıyız.

Sakatlık sonrası ofansı da geriye gitti, zaten net bir taktik çizgisi de yok takımın ama Sarachi kadar bile dinamizm katamadı.

Defansı konusunda dün bir şey diyemem golü kaçırdım ama Denizli maçındaki hali faciaydı zaten defansının zayıf olduğunu gelmeden önce de konuşmuştuk.

Gönderilmek istense gönderilir, maaşı yüksek olmadığı için.

Ha iyi bir sağ bek alabilecek miyiz bedavaya? Tabii ki hayır. Mariano falan yazılıyor ısrarla, ilk senesi dışında sürekli sövülüp duruldu zaten öyle oyun kurucu bek bulamazsınız.

Asıl mevzu şu ki kim gelse bok atılacak bir yönü bulunacak, Mariano için neler neler diyenler bugün Mariano'nun ismini anıyor, bu taraftar zihniyeti ve sistemsiz yapılarla daha çok futbolcu elek olur.

Sakatlık sonrası ofansı da geriye gitti, zaten net bir taktik çizgisi de yok takımın ama Sarachi kadar bile dinamizm katamadı.

Defansı konusunda dün bir şey diyemem golü kaçırdım ama Denizli maçındaki hali faciaydı zaten defansının zayıf olduğunu gelmeden önce de konuşmuştuk.

Ha iyi bir sağ bek alabilecek miyiz bedavaya? Tabii ki hayır. Mariano falan yazılıyor ısrarla, ilk senesi dışında sürekli sövülüp duruldu zaten öyle oyun kurucu bek bulamazsınız.

Asıl mevzu şu ki kim gelse bok atılacak bir yönü bulunacak, Mariano için neler neler diyenler bugün Mariano'nun ismini anıyor, bu taraftar zihniyeti ve sistemsiz yapılarla daha çok futbolcu elek olur.
Yerine biraz paraya kiyilip Lala yi alsalar daha iyi olacakti. Kalitesi belli olan bir isim form tutmasi beklenmez gelir gelmez katki verirdi. Arkasina genc kerem halil vari kumasi olan bir caylakla hem simdiyi hem de gelecegi kurtarmaya calissalar daha iyi olurdu sanki.

Dun yenilen gol baslangici onun hatasi degil ama son adam eslesmesinde yanlis yerde durdu. Ortada bekleyecegine ademi gorup ona dogru yaklasmaliydi.

Yerine biraz paraya kiyilip Lala yi alsalar daha iyi olacakti. Kalitesi belli olan bir isim form tutmasi beklenmez gelir gelmez katki verirdi. Arkasina genc kerem halil vari kumasi olan bir caylakla hem simdiyi hem de gelecegi kurtarmaya calissalar daha iyi olurdu sanki.

Dun yenilen gol baslangici onun hatasi degil ama son adam eslesmesinde yanlis yerde durdu. Ortada bekleyecegine ademi gorup ona dogru yaklasmaliydi.
Lala Oly'de bile oynamamış doğru düzgün, bu garantiyi nasıl verebiliyorsun? Mart ayından sonra 1 maç oynamış sadece.

Üstüne ucu ucuna kapattık Yedlin'e 300 bin euro maaş verdik sadece.

Lala'ya 500 bin euro bonservis verildi üstüne maaşı var.

abi bu çok kötü yav

yani linnesden daha kötü top kullanan bek mi olur allah aşkına

mariano filan belki çok zor artık ama en azından yerlilerden kaan mert filan alıp devşirelim bundan iyi olur

Dani Alves olsa bizim takımda iş yapabileceğini sanmıyorum, Yedlin ağır leş çıktı bu arada ama değerlendirme için bizim takım kıstas değil.

Lala Oly'de bile oynamamış doğru düzgün, bu garantiyi nasıl verebiliyorsun? Mart ayından sonra 1 maç oynamış sadece.

Üstüne ucu ucuna kapattık Yedlin'e 300 bin euro maaş verdik sadece.

Lala'ya 500 bin euro bonservis verildi üstüne maaşı var.

Geldiginden bu yana avrupa kupalari dahil 10 macda oynayabilmis. 14 takimli yunan liginde sadece iki mac cok az tabi. Son form durumunu bilmiyorum. Strasbourg daki aldigi surelere gore yazmistim. (Bu arada 500 bin haricinde imza parasi da aldigi soyleniyor)

1621158089632.png

Son düzenleme:
Bu ekonomik koşullarda takimi baştan yaratmak imkansiz. Her pozisyona transfer yapamayiz, o nedenle Omar iyi donebilecekse sag bek ona teslim edilebilir. Sener'de yedegi olur. Yedlin ve Linnes'i onumuzdeki sezon takimda gormek istemiyorum. Sol beke ise iyi bir transfer sart, sozlesmesi biten isimlerden biriyle anlasilmali. Yedegi de Omer Bayram olur. Tasdemir ve Saracchi'ye elveda.

Alıcısı varsa satılabilir. 1 Milyon 150bin euro maas alacak yeni sezonda.
Yıllık 800-900 falan normalde de bu dönem için az verdik limite uymak için. Gelecek sezon o yüzden fazla.
abi bu çok kötü yav

yani linnesden daha kötü top kullanan bek mi olur allah aşkına

mariano filan belki çok zor artık ama en azından yerlilerden kaan mert filan alıp devşirelim bundan iyi olur
Geldiğindeki Alanya maçının ikinci yarısı ve Erzurum maçında gayet iyi ofansif etkiler yaptı. Sakatlık dönüşü kötü ama dediğim gibi ne önündeki adam belli ne yanındaki belli.

Bu tip savruk adamları takım yapınızda kompanze edebilmeniz lazım.

Rize maçından sonra da yazmıştım, iyi takımda kötü oyuncu da iyi gözükür, kötü takımda ise her oyuncunun eksileri çıkar ortaya. Bizim ne 11imiz var ne de birbirlerinin açıklarını kapatabilecek oyuncularımız.

Sorsan kadro iyi tabii, neresi iyi bir anlasam.

Üst Alt