#22 Hakan Balta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakan Balta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupa maclarında hücüm yapmasada olur,geri dortlude top ayağına geldiğinde en rahatladığım futbolcu sade ve garanti oynuyor artı telaş yok.. hep böyle hakan..

Kusursuz? ortaları nasıldı?her zaman gibi defansif olarak çok iyidi ama ofansif olarak pozisiyon harcadı,sanki topu kaldıramiyor,ama Volkan Yaman ondan da iyi değil.

Yani bu tür Avrupa maçlarında defansta sade ve akıllı oynasın bence kusursuz olur.Orta yapamadığı doğru ama Volkan'ın ondan iyi olmadığıda doğru.

Galatasaray ın bekinden bahsediyoruz.onu yapsın bunu yapmasın olmamalı.tabiki Türkiye'deki beklere göre çok iyi ama hücumda da arda veya kewell a gerektiğinde daha verimli şekilde yardım etmesi gerekir.Sonuçta uefa yı hedefliyoruz zamanı gelince bu da gerekicek ;)

Galatasaray ın bekinden bahsediyoruz.onu yapsın bunu yapmasın olmamalı.tabiki Türkiye'deki beklere göre çok iyi ama hücumda da arda veya kewell a gerektiğinde daha verimli şekilde yardım etmesi gerekir.Sonuçta uefa yı hedefliyoruz zamanı gelince bu da gerekicek ;)

Haklısın aynı fikirdeyim ama ben sadece dünkü maç için konuştum.:)

Sana hitaben söylemedim zaten renkdaş.Ayrıca dünkü maçta ortaları dışında bende çok beğendim.Ama benfica maçında izlediğim hakan balta yı hiçkimseye değişmem :)

H.balta gibi adam estonya milli takımında bile dolu var..Hepsi en az onun kadar fizik gücü ve defansif bilgisi var hücüm edemiyolar..H.balta onlardan farklı olmak istiyosa hücümü öğrenebilmesi lazım yoksa hep benim gözümde sıradan bir oyuncu kalır..

Ergün gibi soğukkanlı bir oyuncu ama dünyada soğukkanlı olup hata yapan binlerce oyuncu var.Bizim takımda herkes hucümcü bıralkalımda Hakan defansif oynasın.En azından Sabri gibi hucüm edip açık vereceğine adam gibi kademe yaparım diyor.Ayrıca Berlin maçında sürekli önde bastı.Formu da iki senedir hiç dalgalanmayan ender oyuncularımızdan.Misal Volkan Yaman da 2 maç oynadı.O da kötül oynama konusunda bir istikrar yakaladı.

Yaw ustad herseyi gectik yanarim yanarim bu Volkan yuzunden elimizden kacirdigimiz Gokhan Gonul'e yanarim. Adnan Sezgin cikip diyoki o zaman 1 oyuncu alabilecek durumdaydik ve sol kanata daha fazla ihtiyacimiz oldugundan Volkani sectik ve ayni sezonun basinda Hakan Baltayi aldilar. Yaw bari Antalyadan adam alacaksan Ugur Kavuku al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt