#22 Hakan Balta - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takdir ettiğim ve saygı duyduğum bir insan. Her zaman arka planda, efendi ve sessiz sakin kalmayı tercih etti. Kötü olduğu dönemler de oldu tabi neticede futbol bu. Her zaman iyi, formda olacaksın diye bir şey yok. Ama Hakan her zaman saha içinde futboluna odaklandı. Saha dışında herhangi gibi bir olumsuz yönüne, hareketine rastlamadık. Basına malzeme olmadı. Örnek aile yaşantısı, profesyonelliği ve efendiliğiyle genç futbolcular için idol olabilecek bir isim. Umarım futbolunda içinde kalmaya devam eder. İlerleyen yıllarda kulübede görmek isterim kendisini.

İnsan Ahmet'i görünce acaba onun yerine 1 sene daha kalamaz mıydı diye düşünuyor. En azından ayağı falan düzgündü iyi top çıkartıyordu

ben bu çocuğun niye bayerne gittiğini anlamadım bayern son yıllarda alt yapıdan çıkardığı oyuncu sayısı bir elin parmağını geçmez.şimdi oraya gidecek kültüre alışacak arkadaşlarına alışacak derken baya zorluk çekecek.gelişimi açısından onu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.bu arada kendisi alt yapıda ki en potansiyelli oyuncuydu u-5ten başlayıp u-19'a kadar.

sergenin sivas konusunu görünce aklıma karpaty lviv-hakan balta geldi, golümüzde deli gibi sevinirken maçın bitişini beklemeye koyulduk (radyodan dinliyoruz) ve reyis sahneye çıktı, yıkılmıştım lan 1 dk hareket edemedim yığıldım olduğum yere ama olsun severiz seni :D

Üst Alt