#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O kadar dengesiz bir takımımız varki. Muğdat-Onyekuru oynarken 100 tane orta kesen takım dün Mitro varken orta açmadı. Karambol ve kafa toplarında atar diye düşünmüştüm hiç biri olmadı. 2 gün önce gelen biri için normal performans. Ama çıkmasaydı muhtemelen golü vardı aksi gibi son dakikalarda tam kendisine gelmesi gereken pozisyonlar geldi

O kadar dengesiz bir takımımız varki. Muğdat-Onyekuru oynarken 100 tane orta kesen takım dün Mitro varken orta açmadı. Karambol ve kafa toplarında atar diye düşünmüştüm hiç biri olmadı. 2 gün önce gelen biri için normal performans. Ama çıkmasaydı muhtemelen golü vardı aksi gibi son dakikalarda tam kendisine gelmesi gereken pozisyonlar geldi
Gole ihtiysç oldupunda, son 20 dakika oynatılacak bir oyuncu olduğu konusunda herkes hemfikir sanırım. Belki o zamsn iş yapar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gole ihtiysç oldupunda, son 20 dakika oynatılacak bir oyuncu olduğu konusunda herkes hemfikir sanırım. Belki o zamsn iş yapar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yok düzgün sistemde oynatıldığı sürece bu ligde leblebi gibi gol atar. Kendisinin çok maçını izlediğim için biliyorum. Arkasında oynayanlar çok önemli Belhanda gibi naptığı belli olmayan adamlarla olmaz. Bizim sezon sonu orta sahayı yenilememiz lazım

Valla benim Mitro için görüşlerim belli. İsmi ilk çıktığından beri bize yararı olmaz demiştim. Ama şimdi alındı yapacak bir şey yok. Oynadığı zamanlarda Mitroya uygun oyun tarzıyla belki biraz faydalanabiliriz. Deplasmanlarda bir şey yapacağını hiç sanmıyorum fakat iç sahada atacağı 3-4 golle sezonu tamamlar işte

Valla benim Mitro için görüşlerim belli. İsmi ilk çıktığından beri bize yararı olmaz demiştim. Ama şimdi alındı yapacak bir şey yok. Oynadığı zamanlarda Mitroya uygun oyun tarzıyla belki biraz faydalanabiliriz. Deplasmanlarda bir şey yapacağını hiç sanmıyorum fakat iç sahada atacağı 3-4 golle sezonu tamamlar işte
Yazık değil mi 4,1 milyon Euro’ya.Eren hiç olmazsa daha bir futbolcuya benziyordu.Onunda ilk yarıda 7-8 golü vardı.Diagne’yi almışsın, yanına da şöyle hareketli ikinci forvet diye tabir edilen bir oyuncu alınsa çok daha iyi olurdu.
Hem Galatasaray’ın sokağa atılacak tek kuruşu yok diyorlar hem de durduk yerde 4,1 milyonu çöpe yatırıyorlar.
Keşke bu parayla sezon sonu zorunlu opsiyonla Trezeque’yi alsaydık.

Oyunda olduğu sürece 2 kere top ile buluşturabilmişsin adamı. 2 kere! Forvetin lan. Uzun lan bu adam hiç mi top şişirip bu adam indirir diye de düşünmediniz bre paspas(orta saha) sürüsü.

bu sezon basindan beri boyle eren varken yerden oynamaya calisip mugdat girince orta aciyor takim. Taktik desek oyle taktik mi olur yav :D

Yazık değil mi 4,1 milyon Euro’ya.Eren hiç olmazsa daha bir futbolcuya benziyordu.Onunda ilk yarıda 7-8 golü vardı.Diagne’yi almışsın, yanına da şöyle hareketli ikinci forvet diye tabir edilen bir oyuncu alınsa çok daha iyi olurdu.
Hem Galatasaray’ın sokağa atılacak tek kuruşu yok diyorlar hem de durduk yerde 4,1 milyonu çöpe yatırıyorlar.

mitroglu artı semih kaya direk çöpe atılan para.. mitroglu için yorumlarınıza katılıyorum ama trezeque için sizi red ediyorum keza sıradan bir oyuncu ve sıradan bir ligde biraz iş yapıyor,net kazık olur ,ona verilecek para ile hem ondan daha iyi bir açık hemde sağlam bir orta saha olınabilir..

Aga burada Mitroya laf etmemek lazım. Benim görüşüm oyun tarzından dolayı yarar sağlamayacağı yönündeydi. Bizim Mitroya uygun bir oyun tarzımız yok ve olmayacak. Kanatlar sıfıra inip orta açan cinsten değil, beklerde de Mitroya uygun bir tek Mariano var. Yani dediğin gibi hareketli, genç ve ayaklarına hakim birini yardımcı forvet olarak alsaydık daha faydalı olurdu. Mitronun kalitesi belli tartışılmaz ama bize uygun değil?

Böyle top bekleyen forvet tipini sevmiyorum. Diagne bundan daha komple forvet + ayağı sıcak diye gelişine ses çıkarmadım. Benim umudum pek yok. 2. forvet olarak iyi bi katkı verebilir yine de iç saha maçlarında filan.

yorum yapim diye yorum atmayin, kostas bikez bile ilk yarida topa dokunmadi hic mücadeleci bir oyuncu degil kaldiki mitroluyu ben yillardir begenmiyorum, bize geldigindede hicbirsey beklemedim!!!
sen ne gevezeliyon ki şimdi

ilk yarı biz kaç dakika rakip yarı alanda oynadık? futbol böyle basit değil koçum bi numara büyük geliyo heralde

Üst Alt