#22 Kostas Mitroglou

Tuncay Van

10 Numara!
Orta kesecek kanatin yoksa böyle tipik ceza sahasi gölcüleri bizde is görmez, onun icin herzaman dedim diagneyi haydi aldin onun yanina alan veya pato tarzi genc bir yetenek alinmaliydi

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Enes Dalmış

10 Numara!
Yahu bu adama neden pas atmıyorsunuz ? orta açtığımız zamanda o kadar salak saçma ortalar geliyor ki adamın yakınından bile geçmiyor kestiğimiz ortalar, bizimkiler forvetsiz oynamaya o kadar alışmış ki forvet nedir ne yapar unutmuşlar

Mitroglou bir pozisyonda rakip markajından kurtuldu geriye attı kendisini Linnes hiç Mitroglou 'na bakmadan öne doğru açtı ortayı, Ömer zaten hele bir orta keseyim de Allah kerim belki bir şey olur kıvamında ortalar açıyor

Mitroglou ve Diagne 'den faydalanabilmemiz için Feghouli-Mariano ve Nagatomo 'nun isabetli "pas" kalitesindeki ortalarına ihtiyacımız var

Erol S. Aydinli

Tecrübeli Üye
Mitroglu'yu bizden önceki oyunuyla da, bizdeki 2 macıyla da sevmedim. Cok yanlış bir transfer oldu. FT iki forvet diye ısrar edince , Marsilya nın kurtulmak için can attığı bu adama yonetim sarıldı. Cok gereksiz ve yanlış bir transfer oldugunu dusunuyorum.

Kaan Bilge

Tecrübeli Üye
Kendisine sövülmesini bekliyodum şaşırdım. Adama hazırlayacaksın o da atacak bu adam böyle bi futbolcu yapacak bişey yok. Ben iyi performans göstereceğini düşünüyorum ilerleyen günlerde.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cengiz Kral

Sarı Üye
Bu adamın yerine demba ba daha faydalı olmazmıydı..

Yahu ceza sahası golcüsü eyvallahda. sırtı dönük top almazmı bir adam..Pas alışverişine katılmaz mı..Ben bunları iyi yapar diye düşünüyordum. Futbol bilgisinin iyi olduğunu düşünüyordum.

Tamam çalım yok, hız yok bunları biliyordukda oyun içinde bu kadar kaybolmak, sadece ceza sahasnda top beklemek falan kötü bir durum.

Celal Özben

Parçalı Üye
biraz avarel geldi bana, umarım yanılırım ama hiç faydası olamayacak gibin

Emir Sato

Captain Bouncy
Şef Gümüş Kıvrım
Bu adamın yerine demba ba daha faydalı olmazmıydı..

Yahu ceza sahası golcüsü eyvallahda. sırtı dönük top almazmı bir adam..Pas alışverişine katılmaz mı..Ben bunları iyi yapar diye düşünüyordum. Futbol bilgisinin iyi olduğunu düşünüyordum.

Tamam çalım yok, hız yok bunları biliyordukda oyun içinde bu kadar kaybolmak, sadece ceza sahasnda top beklemek falan kötü bir durum.
pas vermiolar ki

basit 2 golü vardı topu alsaydı

Arda Yıldırım

Parçalı Üye
Dün adam gol atmasın diye hem Hasan Şaş hem de bizim topçular uğraştı durdu rakip 10 kişi kalmışken sen bu adamı oyuna almak için niye 70. Dakikaya kadar beklersin girdikten sonra sanki bizim topçular bir olup anlaşmış gibi ısrarla pas atmadılar

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
bu adam kambur ya hiç golcü tipi yok inşallah beni yanıltır ve ligde kalan 14 haftada 10 gol atar

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
adama bir sekilde pas atarsak 7-8 gol atar atarda mahaleye yeni gelen cocuk muamelesi yapiliyor su anda

Uğur Uzunoğlu

Tecrübeli Üye
Gol atmasını geçtik.Onu zaten atamaz da,bu adamın ayağına top değecek mi değmeyecek mi diye maç izliyoruz.

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Toplasan 60 70 dakika anca oynadı herif takımdaki kekolar bu oyundayken sapıttılar bide top herife gelemedi 1 türlü

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Yunan diye IRKÇILIĞA maruz kalıyor. Top atmıyorlar herife.

Türker Yıldır

Sarı Üye
Ortama uyum sagladikca takima katkisi artacaktir. Takimimiz icin dogru bir transfer

Mehmet Ulusoy

Kırmızı Üye
Geldiginden bu yana adamin fotograflarina bakiyorum.

Bu adam mutsuz yaw. Gulumsemenin zerresi yok, bildiginiz somurtuyor.

Transferi pek istemedi sanki.

Atakan Sencer Giritli

Tecrübeli Üye
Böyle olacağını bilseydi Benfica'ya giderdi muhtemelen. Adama bilinçli bir şekilde pas atmıyorlar. Çok enteresan.

Murat Kara

Taçsız Kral
Alınmasi hataydi, neyse ki ucuz. Sezon sonunda kendisi kaçar biz de kurtuluruz.

Yunus Emre Bahçivan

Parçalı Üye
Israrla pas atmıyorlar özellikle Belhanda. Dün birkaç kez top almak için geldi atmadı Belhanda.

Üst Alt