#88 Kostas Mitroglou - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alabileceğimiz tüm forvetlerden daha kaliteli. Kendisine güven duyduğumuzu belli etmek lazım as forvet yapıp. Adamı geçen sene küstürdük , Bartali en çok ona yaramalı.

50504

Bu herif nedense kariyer olarak bana Burak Yılmaz'ı hatırlatıyor

Sonradan yükselişe geçti,yükselişinin ana kaynağı Cl de başarılı bir sezondu.Sonra transfer yaptı oradan oraya,çok gol atmasına rağmen neredeyse hiç bir kulüp beğenmedi

Enteresan bir tip

Büyük ihtimal bizim göremediğimiz sadece teknik ekibin bildiği başka bir sıkıntı var.Benim gözlememim takıma negatif yük veriyor diye istenmiyor

Bizimkiler bundan daha iyi bir forveti kesinlikle alamazlar. Gönlünü hoş tutup takımın 1.forveti yapmamız lazım...

1.5 ay Vedat peşinde koşup Vedat'ın olmuş halini 6 aydır takıma adapte edemememiz çok garibime gidiyor. Eyvallah adam da çok sakatlık yaşadı da sırf ciddi kariyerine bu saate kadar rotasyonda bir saygınlık kazanmış olması lazımdı. Biz herifin olmamışı ve büyük ihtimal hiç olamayacağı için Haziran'dan beri Fener'le sidik yarıştırıyoruz. Bu adam mutlaka bir şekilde takıma kazandırılmalı, top taşıması, duvar pasları, kafa vuruşları ve en önemlisi çift santraforda hem 9, hem 9.5 gibi oynayabilmesiyle ligin halen en komple santraforu. Geldiğinde havalara uçmuştum, şu ana kadar ki süreç büyük hayal kırıklığı oldu. Seneye kalitesini ŞL'de görürüz inşallah.

enerji sönüklügü var bu adamda net sekilde. Yasi itibari ile mi bilmem artik ama o eski enerjisini yakalayamaz gibi sanki....

bir kac hazirlik maci daha bekleyelim hele. Fiziki calismalarin izleri üstümüzden atalimda daha saglikli yorum yapilir.

Üst Alt