#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1575756551271-png.66754

Hirsina diyecek bir seyim yok ama sürüyle top kaybediyor, bir sürü atagi hic ediyor, defansta iyi duramiyor. Basak ve Alanya macinda az bucuk buldugumuz pozisyonlarin bir sekilde icinde ama olmuyor be dayi. Git artik.

Geldiğinde ve gelmeden önce harika bir oyuncuydu . Kendisini Sevilla'dayken de çok çok beğenirdim gelmesine de çok sevinmiştim . Hala elinden geleni yapıyor fakat artık yaşı ve fiziği belli ölçüde izin veriyor malesef . Takım savunması ve hücumdaki partneri de kötü olunca bu sene iyice düştü . Bugün fena değildi fakat genel olarak malesef yetmiyor . Başak'a attığı ve şampiyonluğu getirdiği gol ve kattıkları için teşekkür edilip devre arası yollanmalı Linnes ile devam edilmeli tabii bu arada Linnes'i iyi hazırlamak şart o da maç eksiğinden 4-5 maç kötü oynarsa tam olur .

1.yi kacirdin anlatım
2.kacirdin mac 90 dakika olacak o kadar
3.kacirdin yine maça verdim uzun zaman.
5yi kacirdik karşın daki mbappe

lan bir adamı 15 kere kaçırmak nedir yahu maça niye sağ bek olarak çıktı ki sen top toplayıcı olarak ciksan 1-2 dakika falan çalardın en azından.

Boş ceza sahasına orta yapmaya çalışıp rakibe 388bininci kere çarptırmani saymiyorum bile bak. Lan begenmedigimiz kronik sakat hasan ali yapıştı adama 1 kere kaçırmadı herifi futboldan bezdirdi o maç.

Bunun beli dönene kadar Mbappe Muslerayla karşı karşıya kalıyordu.

36 yaşında olsa bu düşüşü anlayabiliriz.
Sanki 45 yaşında 7. ligte bir şeyler deniyor.
Benim babam 45 yaşında senden iyi orta açıyordu.

Gscimbom mobil

Üst Alt