#22 Saša Ilić - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

Cevap: #22 Sasa İlic

550bin euro garanti pareaya oynayan, Hakan elebaşı olmak üzere Hakan-Necati-Ümit çetesine kurban giden. Hakan kötü oynadığı ve berabere giden maçta değiştirildiği için yüz asıp, gazetecileri maşa olarak kullanırken, İliç garibim her maç istisnasız oyundan çıkarılır ve hiç sesini çıkarmazdı, koca ortasahayı tek başına idare eden saidou'ya elinden geldiğince yardım ederdi, buna ragmen hucumda Hakan'dan falan çok daha faydalıydı.

196115_527710587256880_427813261_n.jpg

İnter - Partizan maçında tanıdık bir yüz.

1797176_full-lnd.jpg

Galatasaray’ın eski futbolcularından Sasa Iliç, sarı-kırmızılıların Avrupa macerasi ve ligdeki durumu hakkında açıklamalar yaptı. SkyTürk televizyonunda özel bir ropörtaj gerçekleştiren Sırp oyuncu, G.Saray'dan ayrılmasını en büyük hatası olarak gösterdi.

İşte şu anda Sırbistan'ın Partizan takımında oynayan Sasa İlic'in açıklamaları...

'UMARIM SCHALKE'Yİ ELERLER'

"Galatasaray , bu yıl çok iyi bir sezon geçiriyor. Lig ve Şampiyonlar Ligi'ni çok iyi götürüyorlar. Türkiye Ligi'nde ilk sıradalar ve Şampiyonlar Ligi'nde 16 ya kaldılar. Umarım Galatasaray, Schalke'yi eleyerek çeyrrek finale kalır."

'TRANSFERLER KALİTE GETİRİR'

"Drogba ve Sneijder kendi pozisyonlarında Avrupa'nın en iyilar arasında, Türkiye Ligi'ne kalite getireceklerine inanıyorum. Ayrıca bu iki oyuncu bu sene Galatasaray'ın katıldığı kupaları almasında büyük yardımcı olacaktır."

'EN BÜYÜK HATAM G.SARAY'DAN AYRILMAK

"Kariyerimdeki en büyük hata Galatasaray'dan ayrılmaktı. O zaman menajerim bana Galatsaray'ın beni istemediğini söyledi. Ben de bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım. Fakat daha sonra öğrendim ki bu doğru değilmiş.Menajerimin kurbanı oldum. İki zamanı karşılaştıracak olursam. Benim oynadığım dönem sıkı bir arkadaşlığımız vardı.Takımda herkes birbirini çok seviyordu. Ama şimdiye bakacak olursak maddi açıdan bu kadar rahat değildik.Dediğim gibi bu arkdaşlık ve uyum sayesinde Türkiye Ligi kupasını kazandık. Ve gayet güzel günler geçirdim."

'KRASIC'İN ZAMANA İHTİYACI VAR'

"Fenerbahçeli Krasic , Sırbistan Milli Takımı'nın değerli bir oyuncusu ve ciddi bir kariyere sahip. Kariyerinde Juventus gibi bir takım var. Şu an biraz zaman ihtiyaca var ve halen uyum sorunu yaşıyor. Ama benim tahminim bu dönem daha iyi olacak."

'FAVORİ GALATASARAY'

"Galatasaray, şu an lider ve en yakın rakipelerinin beş altı puan önünde. Oyuncuları gayet kaliteli, bu yüzden şampiyonluk için favori olarak onları görüyorum"

Sasa İliç yeteneği fazla yoktu ancak çalışkanlığı ve oyun görüşü sayesinde o ekonomik sıkıntı yaşadığımız dönemde ilaç gibi gelmişti.

Üst Alt