#22 Saša Ilić - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Saša Ilić

Cevap: #22 Saša Ilić

2.5 Milyon Euro'ya alınıp takımın en golcü oyuncusu olmasına rağmen 900 Bin Euro'ya neden satıldığını merak ettiğim oyuncudur.O Beşiktaş maçında attığı golleri o günü yaşayan hiçbir Galatasaray'lı asla unutmamıştır ve unutmayacaktır.

Beraberlik golüne sevinirken bir anda trübünde millet birbirinin üstüne çıktı bir daha.Süperdi süper.

bu adamı niye gönderdik aklım almıyor süper bir oyuncuydu kewell ile müthiş uyumlu olurdu efendi kişiliği ve azmi vardı. Gerçekten çok özledim iliçi

İyi adamdı ama bizim aradığımız adam değildi. Bir on numara gibi durmuyordu yani.

10 numara öldü...

tam ilacimiz di o adam, hep severdim cok sempatik bir tavri vardi, hele nasil sevniyordu, sanki Prekazinin oglu da, Galatasaray sevdasi var icinde.

Biz ne yaptik, sattik... hemde cok basariliyken, hic inanamadim o sezon.

Championship Manager 03/04 bir hata taktik vardi, diamond mi devil mi, bilmem ne, CM forvete yollyuyordun, ve bilgisayar onu sayamiyordu, ve hep gol atiyordu, aynen Ilic gercek öyleydi. Bir Baktin, yoktu, sonra patir kütür adam gol atip herkes sasiyrioyrdu.

Fena bir topcu degildi. O zamanki kucuk takimimiz icinde buyuk bir oyuncuydu. Simdi olsa 18'e giremez.

İliç orta saha değil 2. forvettir. Tek görevi forveti beslemek olan adamlara orta saha demeyin artık.

Çok iyi oyuncuydu o ayrı bir konu.

Değildi.İliç tek pas ve verkaçları iyi olan bir oyuncuydu aynı zamanda.Mücadeleside gayet iyiydi.Bu adam 4-4-2 de orta sahada oynadı sadece zorlu maçlarda forvet arkasıydı.Yani xavi gibi çift yönlü değil fakat 4-3-3 ün ofansif orta sahasına yeterli bir isim.Hatta bizden sonra gittiği takımda ön lbero oynuyor diye haber çıkmıştı.

Ofansif yönü kuvvetliydi. Pes tabiriyle SS (ikinci forvet) oynuyordu. Taraftarın sevgilisiydi. Çok severdim kendisini.

Değildi.İliç tek pas ve verkaçları iyi olan bir oyuncuydu aynı zamanda.Mücadeleside gayet iyiydi.Bu adam 4-4-2 de orta sahada oynadı sadece zorlu maçlarda forvet arkasıydı.Yani xavi gibi çift yönlü değil fakat 4-3-3 ün ofansif orta sahasına yeterli bir isim.Hatta bizden sonra gittiği takımda ön lbero oynuyor diye haber çıkmıştı.

Yav sen ne diyorsun? Benim o sezon kombinem vardı ve bütün maçları çıplak gözle izledim hangi İliç'ten bahsediyorsun? 4-4-2'nin göbeğinde oynamış-mış. Bir yerlerinizden element uydurmayın. Her zaman forvetin yanında veya arkasında oynadı. Harika da işler çıkardı.

Yav sen ne diyorsun? Benim o sezon kombinem vardı ve bütün maçları çıplak gözle izledim hangi İliç'ten bahsediyorsun? 4-4-2'nin göbeğinde oynamış-mış. Bir yerlerinizden element uydurmayın. Her zaman forvetin yanında veya arkasında oynadı. Harika da işler çıkardı.

O zaman saidoo yu geri alalım adam tek başına bütün orta sahayı ayakta tutmuş.İliç mutlaka defansa yardım ediyordu ettide.Aslında nerde oynamasının bi önemide yok İliç dediğim stilde bir oyuncu forvette oynatsan değişmeyecek bu zaten.

İliç bizdeyken ortasaha yükünü sadece Saidou çekmiyordu. Volkan Arslan da ortasahanın göbeğinde oynuyordu. İkinci sezonunda da zaten Mehmet Topal ve Inamoto vardı.

Üst Alt