22. Süper Lig ve 18. Türkiye Kupası Şampiyonluk Kutlaması | 25 Mayıs | GS TV - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arenada ki bütün şampiyonluk kutlamalarına katıldım. En kötü organizasyon kesinlikle bu akşam olandı. Bu organizasyon şirketiyle bir daha asla çalışmamalı.

1- O platformun hali nedir? Yukarı çıkmak için resmen labirent yapmışlar hatta farkettiyseniz oyuncular yukarıda ki merdivenleri bulsunlar diye platformun altındaki görevli oyuncuları buradan yukarı çıkacaksınız diye yönlendiriyordu. Eski platformları hatırlarsanız direkt oyuncular inip çıkabiliyordu bunun mantığı oyuncular interaktif bir şekilde şova katılsın bir parçası olabilsin diyeydi. Donk hariç kimse olaya dahil olamadı.

2- Normalde oyuncu anons edilir, müzik çalar daha sonra oyuncunun ismine taraftar tezahürat yapabilsin diye 20-25 saniye ara verilirdi. Bu akşam hiç bir futbolcuya doğru düzgün tezahürat yapmamıza bile izin vermediler. Feghouli'ye tezahürat yapacağız 2 saniye sonra diğer futbolcunun ismini söylüyor anonsçu bu nasıl iş önceki yıllarda böyle bir şey asla olmamıştı.

3- Mitroglou sahneye çıkarken Fernando Reges'in fotoğrafı bütün stada yanlışlıkla verildi.

Belhanda'dan sonra İsmail'in müziği gelince kesin bunu bile karıştırdılar demiştim neyseki Belhanda ağlama işareti yapınca doğru olduğuna inandım.

Son düzenleme:
Arenada ki bütün şampiyonluk kutlamalarına katıldım. En kötü organizasyon kesinlikle bu akşam olandı. Bu organizasyon şirketiyle bir daha asla çalışmamalı.

1- O platformun hali nedir? Yukarı çıkmak için resmen labirent yapmışlar hatta farkettiyseniz oyuncular yukarıda ki merdivenleri bulsunlar diye platformun altındaki görevli oyuncuları buradan yukarı çıkacaksınız diye yönlendiriyordu. Eski platformları hatırlarsanız direkt oyuncular inip çıkabiliyordu bunun mantığı oyuncular interaktif bir şekilde şova katılsın bir parçası olabilsin diyeydi. Donk hariç kimse olaya dahil olamadı.

2- Normalde oyuncu anons edilir, müzik çalar daha sonra oyuncunun ismine taraftar tezahürat yapabilsin diye 20-25 saniye ara verilirdi. Bu akşam hiç bir futbolcuya doğru düzgün tezahürat yapmamıza bile izin vermediler. Feghouli'ye tezahürat yapacağız 2 saniye sonra diğer futbolcunun ismini söylüyor anonsçu bu nasıl iş önceki yıllarda böyle bir şey asla olmamıştı.

3- Mitroglou sahneye çıkarken Fernando Reges'in fotoğrafı bütün stada yanlışlıkla verildi.

Belhanda'dan sonra İsmail'in müziği gelince kesin bunu bile karıştırdılar demiştim neyseki Belhanda ağlama işareti yapınca doğru olduğuna inandım.

Oyunculara tezahürat için fırsat verilmemesi çok saçmaydı cidden. Başta veriliyordu sonra platform sağolsun her bir oyuncunun yarım saate geldiğini fark edince hızlandılar. Sunucu oyuncuyu ikinci kez "şöyle yapan böyle yapan" diye anons ettikten sonra şarkı 10-15 saniye çalıyordu onun yerine şarkıyı kesip taraftara fırsat verseler çok daha iyi olurdu..

Kutladınız mı?

Kesin bizim Türk futbolculardan Ankara havası, Ceylan filan çaldırdan olmuştur.

Şarkı seçimlerini futbolculara bırakmamak lazım.

Belhandanın sürekli kıyaslandığı Sneijderin sesiyle Fener Ağlama eşliğinde gelmesi muazzamdı. Çok haksızlık yapıldı bu adama giderse mutlaka çok güzel bir törenle uğurlanmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şöyle bi coşamadık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bu adamlar için eglenmek hayatın olagan akışında var bizde olağanüstü şeyler olması lazım ki eglenelim. o olaganüstü şey de yılda 1-2 kere olursa iyidir diyoruz
bu arkadasların eglenmeyi öğrenmek için vesilesi çok bu yüzen eglenmeyi biliyor
bizimkiler nerede ne yapılması gerektiğinden bir haber oldugu için eglenmesi gereken anda müslüm gürses calıyor

Üst Alt