#22 Ümit Davala - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

315421_10151955816395459_1953441261_n.jpg

Ali Sami Yen Stadı, hiç o kadar sessiz olmamıştı. Mutlu yıllar Ümit Davala..

mutlu yıllar

daha uzun nicelere bizimle birlikte olursun inşallah ümit abi :)

(polat döneminde skibbenin yardımcısı iken kovmuşlardı ümit abiyi.cok üzülmüştum o zaman :(

Mutlu yıllar Reis

Bu Ümit benim en beyendiğim oyuncuydu Hagi döneminde. Herkez 1. sıraya Hagi'yi koyar ben Ümit'i koyardım.

8. sınıftayken rap şarkısı vardı , Bir aşk hikayesi diye onu söylemiştim müzik dersinde, öyle severdim kendisini, hala sevip sayıyorum, bende yeri ayrıdır yani :b5:

Bu Allahın rapçisiyle Hasan napıyor lan açıklayabilir mi biri? Sen süpersin muhteşemsin, en iyisin falan diye Terim'i birileri yağlasın diye getirmişler heralde bunları. Bunlar para alıyor bi de kulüpten napıyon sen Ümit orada?

Bu Allahın rapçisiyle Hasan napıyor lan açıklayabilir mi biri? Sen süpersin muhteşemsin, en iyisin falan diye Terim'i birileri yağlasın diye getirmişler heralde bunları. Bunlar para alıyor bi de kulüpten napıyon sen Ümit orada?

Arada, Ümit-Hasan hoca F.Terim'e birtakım tercihlerde müdhale ediyorlar mıdır, münazara ediyorlar mıdır, fikirleşiyorlar mıdır diye düşünüyorum. Tabii yapıyorlardır diyorum.

Umarım FT ne derse tamam,peki,doğru demiyorlardır. Çünkü adı üzerinde "Yardımcı Antrenör".

Terim yanına fikir verecek yardımcı antrenör aramıyor ki, sadık olacak ne dese yapacak, ayak işlerini yürütecek adam arıyor. Müfit Erkasap ne yapmış bugune kadar? Önder Özen gibi antrenör çalışamaz Fatih hocayla, ona Müfit gibi Şaş gibi adamlar lazım emir eri olacak.

Üst Alt