#23 Emre Akbaba - Sayfa 307 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Attığı şutlardan 1 tanesi gol olsaydı güzel olurdu.Rakibin fizik olarak üstün olduğu bi maçtı bizim hücum alanımızın olduğu yer.Lig'de böyle takımlar az olduğundan bence oynadığında iş yapacak aslanım..

Iyi iyi fazla iyi oynamasin uyguna yenileyelim kontratini cok iyi yedek olacak. Bugun de iki tane atabilirdi. Sonunda dogru kullanan bi hocamiz var. Geriye gelip oyun kurmaya calismasi fecaat bi daha yapmasin

BUgun hucumu baltaladin. Hele 2. Yarı sağdan gelen hücumda topa değmesen 2 kişi var. Bugün kızdırdin beni. Yedekte kal yinede ise yarayabilirsin

Hazırlık maçlarında iyiydi yine mantar başladı bir iki daha böyle oynarsa Alanyaspor da başarılar kardeş demek ki o kadar oluyor

Yedekten baya iş yapar. Geçmişe baktığımızda ayakta duramıyordu bu herif bir toparlama olduğu gerçek ama tabi ilk 11 oyuncusu olamaz

Ula senin kadar akıllara zarar bi adam daha görmedim ben. Her hazırlık kampının yıldızı oluyorsun. Sonra herkesi ümitlendirip 10 numara transferine otu tıkıyor, ligin ilk maçında da maldonadoya bağlıyorsun. Ya oğlum sen nasıl bi değişik adamsın, yeter be.

Üst Alt