#23 Ermal Kurtoğlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#23 Ermal Kurtoğlu

Cevap: #23 Ermal Kurtoğlu

Ermal reis Fenerbahçe maçlarında en basit atışları bile kaçırıyor nedense. Canı sağolsun bütün sezon gösterdiği performansla buralara gelmemizdeki en büyük pay sahiplerinden biriydi.

Geçen maç böyle bir kariyere,böyle bir lidere,böyle büyük bir oyuncuya küçük maçların oyuncusu yhaa diyorlardı.:)Reissin be reis.Milli takımın 5 numaraları Oğuz ve Kaya ezildi resmen Ermal´in karşısında.

2 pozisyonda saçmalaması dışında oldukça iyiydi. Hücumda bir uzundan beklenebilecek her şeyi yapıyor zaten, sadece Fenerbahçe'ye karşı bir şansızlığı vardı onu da bugün kırdı.

Bütün sezonun belki de en iyisiydi. Bu gün de çok iyi oynadı, faul problemine girmeseydi bu gün de mükemel katkı verecekti. Seneye kendisini tamamlayacak uzunlarla çok daha iyi katkı verecek. Teşekkürler reis.

Bir de #bizimlekimsebasacikamaz

eyupyildiz75 EYÜP YILDIZ

Ermal EPilsen'e an itibari ile imzayı atmış, Efes te oynamak istiyorum izin verin demiş, GS de izni vermiş. Ermal'e yeni takımında başarılar

Genede Furkan,istemesemde Cemal Nalga gibi adamları alırsak yokluğunu hissetmeyiz Ermal'in.

Final serisinden 2-3 gün sonra gitmek istiyorum diye tutturmak profesyonellikse yazıklar olsun böyle işe.

Kimse kusura bakmasın ama Ermal'e çok sinirliyim ben. Gerek final serisinden önceki maçlara, gerekse FB Ülker serisindeki maçlara gittim ve taraftarın Ermal'e olan sevgisini ve desteğini gördüm. O da gerçek bir G.Saray'lı gibi armayı öpüp, taraftara teşekkür ediyordu ama nedense Efes Pilsen'i bize tercih etti. Gelecek sene onurlu mücadelemizi sürdürecektik ama o, Efes'e gitmeyi tercih etti ve çok büyük ihtimal süreleri de inanılmaz düşecek. Sadece katkıların için teşekkür ediyorum sana Ermal. Evren gibi çok pişman olacaksın, eminim buna.

Kimse kusura bakmasın ama Ermal'e çok sinirliyim ben. Gerek final serisinden önceki maçlara, gerekse FB Ülker serisindeki maçlara gittim ve taraftarın Ermal'e olan sevgisini ve desteğini gördüm. O da gerçek bir G.Saray'lı gibi armayı öpüp, taraftara teşekkür ediyordu ama nedense Efes Pilsen'i bize tercih etti. Gelecek sene onurlu mücadelemizi sürdürecektik ama o, Efes'e gitmeyi tercih etti ve çok büyük ihtimal süreleri de inanılmaz düşecek. Sadece katkıların için teşekkür ediyorum sana Ermal. Evren gibi çok pişman olacaksın, eminim buna.

Ben de hiç yakıştıramadım Ermal gibi birine. Final serisinde o atmosferi gördükten sonra gitmek istemesi çok saçma. Gidecek Efes Pilsen'de yabancı pivotları 3-5 dk dinlendirecek oyuncu olacak. Belki de bilmediğimiz sebepler var.

Galatasaray'da oynamak istemiyorsan o zaman güle güle.Sporda herşey var profesyönellik adı altında ama daha iki gün önce bu taraftar sizin için tribünde ağlarken koştura koştura gitmen olmadı.

Ermal'in hemen gitmek istediği falan yoktu. Cevher ve Furkan ile anlaştık. İlkan'ın bu sezon kiralanması beklenmiyor. Bir yabancı uzun daha alacağız. Cemal Nalga ve Kerem Gönlüm isimleri geçiyor. Burda daha fazla süre alamayacağını anladı. Ayrıca Oktay Hoca özellikle final serisindeki inanılmaz savunma ribaundu sorununa çözüm bulmak ve pota altındaki birebir savunmayı güçlendirmek istiyor. Ermal'in eksik olduğu bölümler bunlar. 1+1 idi sözleşmesi zaten. İzin isteyip ayrıldı. 500,000 € alıyordu bizden, 100 bin dolar (euro da olabilir) fazla vermiş Efes. Para için gittiği falan yok yani.

Yolu açık olsun.

Ermal in gitmesi çok kötü oldu. Kendi isteğiyle gitmesinede anlam veremiyorum. Efes te bu kadar ilgiyi görebilcekmi bakalım.

gitmeni anlayışla karşılayabilirm ermal bu senin hakkın ama kovulduğun takıma dönmen sana hiç yakışmadı yolun açık olsun evren

gibi cok pişman olacaksın ama iş işten geçmiş olacak verdiğin emekler için genede teşekkurler.

Üst Alt