23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü

Eğer Dursun gibi bir kukla başkan olursa, Galatasaraylılar olarak 2-3 sene şampiyonluk göremeyeceğimiz günlere adım atılan tarihtir. Bunlarda emeği geçenlerin hepsinin tea

Bugün liseli lisesiz savaşını liseliler kazandı mayıs ayı son şans yine alırlarsa benden bu kadar.

Biktirdilar yaw ulkesinden futbol takimina kadar
Huzurlu oldugumuz gunleri ozledim hatta unutmaya basladim o gunleri o kadar zaman oldu

Yani bu tarz konusunca eksideki"ulkeden s*ktir olup gitmek" tafyasindan oluyorum ama bu ulke cidden yoruyor insani ki daha yaşim basim ne

Gerçek Galatasaraylıların çakma liseci statükoculara yenildiği gündür net olarak söylüyorum eğer dursun yada onun türevi biri gelirse Galatasaray benim için biter yeter artık bu kulüp 30 milyonundur 300-500 tane çakma statükocunun degil

Yapılan bu darbeye karşı taraftar olarak tepki vermezsek bugün itibariyle çöküşün başlangıcıdır. Bir sonraki adımda Fatih Terim kulüpten uzaklaştırılacak. Mustafa başkan ve Terimi yedirtmemeliyiz Ultraaslan bukez bildiri dışında somut bir adım atmalı.

Bir takımın kaderiyle böyle oynayabilen insanlar kongre üyesi olabilirler ama kesinlikle Galatasaraylı değiller. Şaibeler başkanı kulübü borç batağına iten Dursun Özbek'i ibra edip, FFP şartnamesini tutturan, CAS ta galip gelip kulübü bataktan çıkaran ve maddi birtek lekesi şaibesi olmayan Mustafa Cengiz'i ibra etmemeyi hiçbir vicdana sığdıramazsınız. Sizler Galatasaray mezunusunuz ama Galatasaraylı asla olamazsınız. Aziz Yıldırım tüm servetini harcasa Galatasaray'a şu sizin verdiğiniz zararı veremezdi. Utanın diyeceğim ama sizde utanma ne gezer, bedava bir öğün yemeğe siz bu kulübün menfaatini satarsınız.

Bir Galatasaray taraftarı olarak bu adaletsizliğe imza atan hiçbir kongre üyesine hakkımı helal etmiyorum.

Son düzenleme:
Bugün liseli lisesiz savaşını liseliler kazandı mayıs ayı son şans yine alırlarsa benden bu kadar.
Bugün aynısını arkadaşa söyledim. En iyisi uzak durmak şu lanet işten. Yoksa kafayı çıldıracam az kaldı. Terim Aysal savaşında beri sürekli bi kaos var kulüpte. Ya tff gibi sözde özerk bir kurumla savaşıyoz, ya onun getirdiği antronor ile, ya sahada hakemlerle, ya rakiplerin karaktersiz başkanlarıyla(yöneticileriyle) .
Hepsi tamam da bide bu katıksız kahpe evlatlariyla uğraşıyoruz. Bu seçimde istedikleri şahıs seçilirse bırakırım takımı takip etmeyi falan. Erken yaslanacaz bu şerefsizler yüzünden. Yetti be.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çocukluk aşkımız Galatasaray ve çocukluğumuzun çizgifilm kahramanı Heidi.

Adamlar resmen kendi egoları için Heidi yi yatırıp düdükledi.

Evde karı idare edemezler, gelip burada yaptıklarına bak.

Yavşak sürüsü.

Galatasaray'ın sırtından geçinmek isteyen herkesin Allah belasını versin. Ola ki bu zihniyet tekrar egemen olsun, desteklersem bana yazıklar olsun. Ne takip ederim ne de tek kuruş harcarım. O sahtekar 139 liseli "kardeşiniz" kadar önemsemiyorsunuz Galatasaray'ı.

Üst Alt