#7 Garry Rodrigues - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DdxxTdzU8AYVFv_.jpg

Rodrigues : Sneijder'in geçen sezon Galatasaray'da olması, transfer teklifini düşünmeden kabul etmemi sağladı. Geçenlerde Sneijder ile görüştük. Bana "Çok şaşırdım! Çünkü bu sezonun en iyisi sensin'' dedi. Sneijder'den bunları duymak çok güzeldi.

Büyük adamsin Sino COK BÜYÜK Adamsin. Umarim yönetici olarak , SD olarak felan dönersin bu takima

Rodrigues : Dizi izliyorum. En sevdiğim dizi La Casa De Papel. Profesör karakteri favorim. Bizim takımdan Fernando profesöre benziyor, saha içindeki beynimiz o. (Sabah)

vesellam

Biz bu uzun süreli kontratlari bosuna mi yapiyoruz arkadas da her önüne gelen ve iyi sezon geciren adama hep zam yapma derdi olusuyor.

Zam olayı büyük yalan bence. Resmen masa başı haber. Adam her fırsatta kalmak istediğini söylüyor.

Hemen algı yapıyor serefsizler taraftarla arasına girip ıslık yedirme derdinler.

Hee hak ediyor mu evet. Tolga'nın 2 milyon aldığı yerde bende 3 isterim yani :)

Bize zaten teklif gelse şu mali krizde paketleyip göndereceğiz. 1 dk bile düşünmezler.

Zam olayi bana da basin operasyonu gibi geliyor ama ayni zamanda zam istemesi kadar dogal bir sey de yok, keza diger oyunculara verilen paralar ortada

Kibarca demeliyiz ki bak ekonomik durum sikinti, o oyunculara oyle paralar vermeyecegiz zaten, sana da zam yapamayiz, bu sartlarda oynayamam diyorsan yollayalim, yoksa 3 senen daha var

Zam isteyecek tabi ki yasin le bir tutulması da çok rahatsız edici. minimum 15 mio değeri olan adamla, yasin'in adının yan yana getirilmesi art niyettir. Rodrigues 2015 yasinden fersah fersah daha iyi oyuncu, bayıldığınız bruma dan da daha iyi topçu seneye de aynı topu oynayacak kalırsa da şampiyonlar liginde iş yapacak satılırsa da minimum 15e gidecek bitti nokta.

Aspor'un haberine göre yeni sözleşme için 7 numarayı da istiyormuş. GR7 olacakmış.

Haber çok doğru gibi gelmedi ama 8 istese daha mantıklı olurmuş. GR8=Great okunuyur.

İngiliz kulüpleri para basıyor bize gelince cimrilik yapmalarına izin vermeyelim 25 milyon euro civarı parayı kabul edelim 13-15 milyona adam devri kalmadı artık ...

Üst Alt