#7 Garry Rodrigues - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DgyoZSjW4AAQ5Xh.jpg

Para'yı zerre sorun etmeyen bir adam cidden.

CL vitrinine çıkmadan satılmamalı. Bence hocanın da öyle bir planı yok.

Rodrigues
Linnes
Belhanda (şaşırtıcı ama öyle)
Muslera

takımda en memnun olduğu yabancılar diye düşünüyorum.

Serdar
Feghouli
Mariano
Nagatomo

da onları takip eden isimler olur.

Maicon ve Gomis için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim zira geçen sene Maicon'u zaten kesti. Gomis'in de yaşı ve oyun sistemine uyum olarak sorunları var. Yine de kadroda tutmak ister, ama para mevzu sıkıntı olacak.

Para'yı zerre sorun etmeyen bir adam cidden.

CL vitrinine çıkmadan satılmamalı. Bence hocanın da öyle bir planı yok.

Rodrigues
Linnes
Belhanda (şaşırtıcı ama öyle)
Muslera

takımda en memnun olduğu yabancılar diye düşünüyorum.

Serdar
Feghouli
Mariano
Nagatomo

da onları takip eden isimler olur.

Maicon ve Gomis için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim zira geçen sene Maicon'u zaten kesti. Gomis'in de yaşı ve oyun sistemine uyum olarak sorunları var. Yine de kadroda tutmak ister, ama para mevzu sıkıntı olacak.

Sizin gibi futbol konusunda donanımlı birine yakıştıramadım Alpay Bey. Gerçekten şaşırtıcı.

Bir kaç sene önce geceleri post sirkette çalisiyordu, gündüz sokakta top oynuyordu. Simdi Türkiyenin en büyük kulübünün en iyi oyunculardan birisi. Hayat bazen ne kadar tuhaf.

Futbol konusunda mı donanımlı

Onun yaptığı sağda solda okuduklarını paraphrase edip burada yazmak, yazdıklarının yarısı da sallama zaten.

Transfer haberleri dışında ne zaman paraphrase etmişim bir şeyleri. Onu da yönetimde olduğum için yapıyordum. Değerimi düşürmek amaçlı yorumlar bunlar. Güneş balçıkla sıvanmaz sn. Tanrıverdi.

Bırakın da takdiri de eleştiriye de muhatabları yapsın.

Üst Alt