24 Mayıs 2018 UEFA FFP Galatasaray Kararları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

24 Mayıs 2018 UEFA FFP Galatasaray Kararları

Burda konusuyoruz ediyoruz ama icimizden de hepimiz biliyoruz ki hic biri gitmeyecek

Sabri haric bir kisi gitmedi sanirim kendi kabul edip yerlilerden

2018-2019 sezonu bizim için kurtuluşun başlangıcıdır eğer yönetim ve teknik heyet doğru değerlendirirse. Tarık Çamdal, Selçuk İnan, Eren Derdiyok ve Tolga Ciğerci'nin sözleşmesinin son senesi. Bunlar maaşlarının 10'da 1'ini hak etmeyen oyuncular. Sözleşmesini yenilemeyeceğini oyuncuya deklare edersin. Gidip görüşürler kulüplerle. 2018-2019 sezonu için maaşlarını tamamlarsın gerekirse. 3-5 de bonservis alabilirsek ne ala. Bedavaya gitseler bile zarardan kardır.

Bunun icin tek olasilik GS de devam edemeyeceklerini bildikleri icin (ki terim varken emin olamiyorum) 1 seneden vazgecip baska yerden 3 senelik sozlesme kapmalari

Kovulma ya da sozlesme bitmesi seklinde degil de transfer olmak daha guzeldir alan kulup icin de

Ama rakamlari o kadar yuksek ve kur o kadar fena ki , yurt ici olasiligini sifira indiriyor

Selcuk 2,9 milyon euro garanti , mac basina 25 bin euro aliyor

Oynamasa da yarisiydi sanirim ya da sonradan girerse bakmak lazim

Kadroda olunca bile oynamadan mac basi aliyor olabilir

Kim hatirlamiyorum ama hem maci basi oynamasiyla hem de puan basi alan adam var kadroda

Pes kere pes

Bunun icin tek olasilik GS de devam edemeyeceklerini bildikleri icin (ki terim varken emin olamiyorum) 1 seneden vazgecip baska yerden 3 senelik sozlesme kapmalari

Kovulma ya da sozlesme bitmesi seklinde degil de transfer olmak daha guzeldir alan kulup icin de

Ama rakamlari o kadar yuksek ve kur o kadar fena ki , yurt ici olasiligini sifira indiriyor

Selcuk 2,9 milyon euro garanti , mac basina 25 bin euro aliyor
Zaten tek dayanağım o. Burada sözleşme alamayacağını bilen bir oyuncu (fazla süre alamayacağı için piyasa yapma ihtimali de düşük) daha uzun süreli sözleşmelere sıcak bakar. Tolga ve Eren'in hadi Avrupa pasaportları var. Göndermemiz nispeten kolay olabilir. Selçuk için Katar, Suudi Arabistan gibi ülkelerden takım bulmak lazım. Son vurgununu gitsin Araplardan yapsın.

Niye hala açıklanmıyor inanılır gibi değil Uefa bize tebliğ yapalı 15 gün oldu...31 Mayısta hem spk hem de ttk için gerekli izahatlar da yapıldı...Neden hala açıklanmıyor, farklı bir durum mu var acaba?

Olsa bile mecbur açıklanacak zira uefa kararı revize etmez, daha ne kadar saklanacak ki? Amaç ne? Böylece spekülasyonlara da mahal veriliyor...Çok garip...

Daha imzalar dun atilacakti nihai olarak

Yani sanirim uefa nin tedbir vb tum kararlari dun-bugun kulup tarafindan onaylanip anlasilacak

Anlasma iki tarafli olur , baskan imzalayacagiz lafini dun icin kullandigina gore henuz bir gun gecikti diyebiliriz

Daha imzalar dun atilacakti nihai olarak

Yani sanirim uefa nin tedbir vb tum kararlari dun-bugun kulup tarafindan onaylanip anlasilacak

Anlasma iki tarafli olur , baskan imzalayacagiz lafini dun icin kullandigina gore henuz bir gun gecikti diyebiliriz
Aha ikinci gün de oldu...İlginç, çok garip...

Beklentim bugün ve 11'i artık...Hayır pazartesi de açıklanmazsa amaç ne? Bayram sonrasını atmak mı? Ele ne geçecek...Artık full zarar görüyoruz başka bir şey değil...Herkes bir şey konuşuyor...Tebliğ edilen kararı değiştiremezsin ki :)

Bir renktaş başlıkta hisse satışı demişti de bunun için aylar öncesinden spkya başvuru gerekir yani o da olamaz ki hisse satışımızla alakalı bir engel de yok...Çok saçma tüm bunlar....

Üst Alt