24 Mayıs 2018 UEFA FFP Galatasaray Kararları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

24 Mayıs 2018 UEFA FFP Galatasaray Kararları

Birde maaş skalasını öyle bir ayarlamak gerekli ki, vergisini vs biz ödemeyelim bundan sonra. Bizim şartlarımızla gelecek olan varsa gelsin. Kendimizi ezdirmenin bir manası yok. Sadece para için gelecekler gelmesinler. Hayalleri veya kazanma azimleri olan oyuncular gelsinler. 10 milyon € verip ben de dünya yıldızı getiririm. Buna dikkat etseler keşke

Birde maaş skalasını öyle bir ayarlamak gerekli ki, vergisini vs biz ödemeyelim bundan sonra. Bizim şartlarımızla gelecek olan varsa gelsin. Kendimizi ezdirmenin bir manası yok. Sadece para için gelecekler gelmesinler. Hayalleri veya kazanma azimleri olan oyuncular gelsinler. 10 milyon € verip ben de dünya yıldızı getiririm. Buna dikkat etseler keşke
Kanun gereği vergisini sen ödüyorsun üstat stopaj işverene aittir ve mevcut maaşından peşinen kesilerek sonraki ay ödenir ki 7103 sayılı yasayla bu kesilen vergiler amatör şubelerde kullanılmak üzere iade ediliyor...

Cok dogru seyler konusulmus 3 sayfadir , fakat tek itirazim surekli "tarik , selcuk , eray vs .." gonderilsin denmesine

Temenni olarak guzel ama ise yaramayan ve asiri ucretler alan adamlari kim neden alsin bu bir

Ikincisi bu adamlar ayni parayi alsalar bile GS apoleti , sampiyonlar ligi ve istanbul faktorunu neden yaksinlar kendileri adina ?

Ucuncusu bu yerliler gonderilsin istiyoruz ama kisit gelirse yerli sayisina (bos beles adam da olsa) ihtiyac olacak

Bizim yapmamiz gereken gondermek degil tutmak bu gereksizleri , ama tek sartla , asla sozlesme uzatmadan (maas indirimi ile dahi olsa)

Bittiginde de tek tek istisnasiz hepsiyle vedalasmak

Gondermek diye bir sey mumkun degil , bunu cok kereler soyledik , olcan , hamit , selcuk , tarik

Defalarca goruldu yasandi bunlar

En olumlu madde maaş sınırı. Önüne gelene 2-3m'den kontrat vermemeyi öğrenirler artık zorla da olsa. Yüksek maaş verdiğin oyuncuyu satamadığın için ayrıca bonservis de kazanamıyorsun, birbiriyle bağlantılı iki madde esasında.

Cok dogru seyler konusulmus 3 sayfadir , fakat tek itirazim surekli "tarik , selcuk , eray vs .." gonderilsin denmesine

Temenni olarak guzel ama ise yaramayan ve asiri ucretler alan adamlari kim neden alsin bu bir

Ikincisi bu adamlar ayni parayi alsalar bile GS apoleti , sampiyonlar ligi ve istanbul faktorunu neden yaksinlar kendileri adina ?

Ucuncusu bu yerliler gonderilsin istiyoruz ama kisit gelirse yerli sayisina (bos beles adam da olsa) ihtiyac olacak

Bizim yapmamiz gereken gondermek degil tutmak bu gereksizleri , ama tek sartla , asla sozlesme uzatmadan (maas indirimi ile dahi olsa)

Bittiginde de tek tek istisnasiz hepsiyle vedalasmak

Gondermek diye bir sey mumkun degil , bunu cok kereler soyledik , olcan , hamit , selcuk , tarik

Defalarca goruldu yasandi bunlar
Eray'ın sözleşme bitti bir de uzatacak mıyız? Deyyusun son 26 günü kaldı...

Selçuk ve Tarık da son seneye girdiler kiralayalım sene sonu kampa katılmadan defolup gitsinler...

Ayrıca yerli sınırı gelse ne gelmese ne Tarık denen deyyus 1 dakika bile süre mi alacak allahını seversen itiraz etmeden önce bir yazdıklarını oku istersen...

Belhandaya 3,35 verecek kulup bonservis odemez , bonservisine 7-8 odeyecek kulup de maasini o kadar yapmayacagi icin belhanda gitmez

Ustelik sozlesme yani garanti para suresi de 3 sene daha . Hadi 1 sene kalsa , baska yerden daha dusuk de olsa 3 sene sozlesme kapsa gitsin , ama mevcut sartlarda belhanda ile yola devam

Eray'ın sözleşme bitti bir de uzatacak mıyız? Deyyusun son 26 günü kaldı...

Selçuk ve Tarık da son seneye girdiler kiralayalım sene sonu kampa katılmadan defolup gitsinler...

Ayrıca yerli sınırı gelse ne gelmese ne Tarık denen deyyus 1 dakika bile süre mi alacak allahını seversen itiraz etmeden önce bir yazdıklarını oku istersen...

Arkadasim ben istek olarak senle ayni kafadayim ama gitmiyorlar , bir kere bir tanesini zorla gondermeye kalktin , parasini fazlasiyla uck yoluyla aldi . Olcandan bahsediyorum

Maas limiti geldigi icin , paralarini verip yollayamayiz cunku yerine alacagimiz adama da para odenecek

Bu yuzden malesef sozlesmeleri bitene dek besleyecegiz bu adamlari uzulerek

Fakat su an basimizdaki risk , bunlarin rakam dusurup sureyi uzatma tuzagi kuracak olmasi ve terim in en zayif karni olan bu meseleye onay verme olasiligi

Guzel ornek verdin , ben tek tek takip etmiyorum sozlesmeleri , sanirim balta ve eray sozlesmeleri bitti

Tamam bu 2 si icin artik Gs yok , olmamali . Yerine kimi aliyorsan al

Ama selcuk ile tarik icin mecbur son senelerini bekleyeceksin , o hatayi zamanindaki sozlesme ile yaptin , bedelini oduyorsun

Nasil belhanda ile 4 senelik yaptigin sozlesmenin bedelini odeyeceksen .. ayni hesap

Kiralayalim diyorsun . Selcuk neden kabul etsin bunu ? Bana 1 tane mantikli gerekce soyle , istanbuldan , GS den gitmesi icin bir tane sebep soyleyin

2 kati maas mi alacak kiralandigi yerde ? Ya da Psg istiyor da az paraya ama pariste mi yasayacak

Bir istekler var , bir de hayatin gercekleri

Bu adamlar bir yere gitmez , kimse de para filan vermez

Ders olacak tekrar uzatmayacak ve gereksiz adamlara bu kontratlari vermeyecegiz

Senelerdir her lig sonunda devre arasinda bu muhabbetler doner , kimse de gitmez ya da gonderilemez

Arkadasim ben istek olarak senle ayni kafadayim ama gitmiyorlar , bir kere bir tanesini zorla gondermeye kalktin , parasini fazlasiyla uck yoluyla aldi . Olcandan bahsediyorum

Maas limiti geldigi icin , paralarini verip yollayamayiz cunku yerine alacagimiz adama da para odenecek

Bu yuzden malesef sozlesmeleri bitene dek besleyecegiz bu adamlari uzulerek

Fakat su an basimizdaki risk , bunlarin rakam dusurup sureyi uzatma tuzagi kuracak olmasi ve terim in en zayif karni olan bu meseleye onay verme olasiligi
Niye yerine gelecek olan adama para verelim illa 30 kişilik mi kadromuz olacak? 22 kişi yeter bize ayrıca altyapıdan minimum 4 oyuncu koyman lazım hadi 23 kişi olsun düş 4 kişi 19 kişi...Neyini anlamıyorsunuz? ya hiç para vermezsin yahut altyapıdan 23 yaşına kadar asgari ücretle adam oynatırsın...Eşşek gibi de giderler selçukgil olmazsa da sözleşmesini tek taraflı fesheder maaş kısıtından kurtulur muvazalı alacaklara yazar vadesi gelmemiş alacağa dönüşür...

Olcan Adın'da yaptığımızda tam olarak buydu...

Guzel ornek verdin , ben tek tek takip etmiyorum sozlesmeleri , sanirim balta ve eray sozlesmeleri bitti

Ama selcuk ile tarik icin mecbur son senelerini bekleyeceksin , o hatayi zamanindaki sozlesme ile yaptin , bedelini oduyorsun

Nasil belhanda ile 4 senelik yaptigin sozlesmenin bedelini odeyeceksen .. ayni hesap

Kiralayalim diyorsun . Selcuk neden kabul etsin bunu ? Bana 1 tane mantikli gerekce soyle , istanbuldan , GS den gitmesi icin bir tane sebep soyleyin

2 kati maas mi alacak kiralandigi yerde ? Ya da Psg istiyor da az paraya ama pariste mi yasayacak

Senelerdir her lig sonunda devre arasinda bu muhabbetler doner , kimse de gitmez ya da gonderilemez
Yerlerine kimseyi almayacağız ki başarılı olalım bu adamlar zaten yok hükmünde...Bak dünya kupasına 1 ayda 50 tane maç oynayacaklar 23 kişi kadrolar uefa da en fazla altyapıdan olursa maksimum 25 kişiye izin veriyor ee peki bizi delilermi kondikledi de 2011'den beri 40 tane futbolcuyla sözleşme yapıyoruz!!! ARKADAŞ İSTERSE 100 MİLYON EURO MAAŞ BÜTÇEN OLSUN 40 KİŞİYE BÖLDÜKTEN SONRA ANCAK ÇÖP ALIRSIN YILDIZ DEĞİL!!!SEN 55'İ BÖL BAKALIM 19'A YETİYOR MU YETMİYOR MU HEMEN 2 KELAMDAN BİRİ YERİNE ? YERİNE KİMSEYİ ALMAYACAĞIZ TAMAM MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

2-3 yıllık yüksek bedelli sözleşme alabileceği bir ülkeye gidebilir.

Yerine kimseyi almamak benim bu forumda taslanmama sebep olan bir fikrim oldugu icin biraz eksen kaymasi yasadim

Arama fonksiyonu didiklense "sat ama alma" "satamiyorsan da alma" yani kisaca alma odakli mesaj sayim rekor kirar

Almazlarsa ben senden cok memnun olurum , hani yerli limiti su bu konusuluyor ya , illa alinacaksa sozlesmeleri bitenler yerine az sekilde alinsin

Ya zaten suraya kadar yazdiklarimda anlasmazlik yasamayiz

Onemli olan gonderin gitsin kisminda , bak mesela kovalim supheli alacaklara yazilsin fena fikir degil , sanirim ama o zaman 3-5 fazlasi cikiyor cepten nihayetinde

Kisaca para olarak hic bir sey kurtaramayiz ama kovabiliriz tabi

bu cezalar gelirse çok sıkıntı çekeriz fakat 4 sene boyunca kurallara uyarsa çok güçlü bir ekonomik yapıya sahip oluruz.

Sampiyonlar ligine 2 senedir direk katilan bir takimin dandik oyuncusu bile ilgi cekerken , 2 senedir avrupada 2 maci olan bir kulubun oyuncusuna ilgi olmamasi normal geliyor bana

Selcuk un avrupa arenasindaki son gorseli astana ya attigi gol olsa gerek , ki o da astanaydi yani

Üst Alt