24 Mayıs Ekşi Sözlük Protestosu || Önemli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

24 Mayıs Ekşi Sözlük Protestosu || Önemli

Bu nasıl bir rezalettir arkadaş. Utanma falan da yok. Siz nasıl insanlarsınız. Iki tane suçu olmayan anne baba olmak isteyen insanın hayatını kararttılar, bebeğin hayatıyla oynadılar. Böyle skandal olmaz.

Bu ülkede adaletin a'sı olmadığı için işin sonunda hatta bu suçsuz iki insana bile suç bulur bu şerefsizler. Yazık günah ya, Allah belanızı versin acı çekerek geberin hepiniz canavarlar.

sent via GSC

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dünden beri sinirden kuduruyorum. Kırık elimle iki saatte yazdığım benim entry im de silinmiş!!!

Ekşi Sözlük 2011'den beri bozuldu.

[FONT=&quot]doğumdan sonra bize her şeyin normal olduğunu, bebeğin ufak bir solunum sıkıntısı olduğunu ve 10 gün kadar yoğun bakımda kalacağını söylediler. bu süreç boyunca hastane bizi bilgilendirmekten sürekli kaçındı. ben araştırdıkça ve çalışanları sıkıştırdıkça öğrendim ki bebeğimiz oksijensiz kalmış, beyninde hasar oluşmuştu. fakat derecesini öğrenmemiz için yine hastaneyi zorlayarak mr çektirilmesini istedik. 5. gün de mr çekildi ve çok odaklı 3. evre ağır “hipoksik iskemik ensefalopati” olduğunu öğrendik. yani bebeğimiz ölebilir, yaşaması halinde ağır sakat kalacak. solunumundan görmesine, duymasından hareket kabiliyetine kadar her şeyi etkilenmiş durumda.

Allahim bu nedir?

Bu nasil sorumsuzluktur?

Allahim :(

[/FONT]
:(

Allah kimsenin basina vermesin. Aileye cok cok cok gecmis olsun, allah büyük sabirlar versin.

Olaya karisan her bir kisi, hemsire doktor vs. hepsinin lisanslari yirtilip atilmasi lazim. Bunlarin bir daha bu islerle ugrasmalari rezalet olur.

Inanilmaz....:(

Bu konuyu bende acmayi dusunuyordum. Buraya tasidigin icin tesekkur ederim adminim.

Bu gune kadar gordugun en buyuk rezalettir bu. Birilerinin masaligina post silip adam ucurmak sebep olarak formata uymuyor sıçışına girmek.

Yapilacak olay bellidir uyeligi olanlar hizlica yazmayi birakacak. Bir hafta kimse eksisozluge girmeyecek ceplerindeki akrep ac kalmadiktan sonra akillanmazlar

Silinmeden önce okumuştum , hiç şaşırmadım.

Olayın anlatılış şekli bana gerçekçi geldi , açıkçası bir ihmal var ve normal olan bir bebek bu ihmal yüzünden kalıcı beyin hasarı ile dünyaya gelmiş. ( MR raporunu gördüm )

anladığım kadarıyla anneyi takip eden kadrolu kd doktoru izindeymiş ve yerine kadrosuz çalışan part time başka bir doktor bakmış o da çok ilgilenmemiş , yaşanan gecikme ve epidural uygulamalar sonucunda doğum gecikiyor ve mekonyum aspirasyonu denilen komplikasyon gelişiyor ( yani bebek anne karnında kakasını yapıp akciğerlerine inhale ediyor ) her ne kadar yenidoğanda kaka doğum öncesi steril de olsa akciğere gitmesi ciddi solunum sıkıntısı yaratır , bu durumda da bebek stres halinde kalacağından beyin oksijenasyonu akciğerden bağımsız olarak bile hasar görebilir )

çok üzücü bir durum ama özel hastanelerde kayıtsız doktor çalıştırılması özellikle acillerde nöbetçi doktorların kayıt dışı çalışması oldukça sık görülen bir durum.

Okurken icim acıdı, atlaya atlaya okudum.

Şerefsiz evlatları, hesabı sorulmalı, basın tarafından kesinlikle üzerine gidilmeli..

Türkiye de özel hastane kavramında "özel" kelimesinin neredeyse hiç bir değerinin olmadığını yeterince kez gördüm ben kendi tecrübelerime dayanarak.

Paranla rezil oluyorsun resmen.

sent via GSC

Olabilir. Sadece özelde o kadar para harcayip hala adam akilli bir hizmet görmemekleri baya üzen bir durum.
Devlet tarafindan bir standard koyulmuyunca böyle oluyormus demekki.
Özel hastaneler kime ait ına bakmak lazım .resmen ticarethane

Sistemi kuran devlet zaten.

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

Üst Alt