#25 Austin Daye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Austin Daye

giphy.gif

Sizce seneye nereye gider?Real Oli CSKA?Bence CSKA sever böyle adamları onlar.Pek Olinin isteği tarzda bi adam değil.Onlara zenci lazım

2009 draftlarinda 15. sirada Jrue Holiday, Jeff Teague gibi adamlarin önünde secilmis. 2.11 boyunda, skor yönü var, pas yapma yönü var ve SF... Belki Point Forward oynama potansiyali bile var.
Savunmasi cok yumusak, cok dissiplinli degil o yönde. Muhtemelen cok caliskan bir cocuk da degil, yoksa bu fundamenteller ile NBA´de net is yapabilirdi.

Daye ile umarim uzun yillar calisiriz. Bu gibi yetenekli oyunculari, uzun süreligine baglamamiz lazim. Ancak etrafinda daha dissiplinli oyunculari olmali. Bu sene takim fazla vurdum duymaz, adam edilmesi zor, atamana büyük görev düsüyor.

Galatasaray Odeabank'ın basketbol oyuncusu Austin Daye, Reina'ya yapılan hain terör saldırısı sonrasında yaptığı paylaşımında, rezervasyonunu son dakikada iptal ettiğini söyledi.

Daye, "Dün gece Reina'da restoranda ve gece kulübünde yaşananlara hala inanamıyorum. Rezervasyonum vardı ve son dakikada iptal etmiştim. Tanrı'ya şükrediyorum ve 2017'de daha iyi, barış içinde bir dünya için dua ediyorum. Bunu yapan teröristler insan değil, cani. Dualarım bu harika şehirdeki insanlar ve saldırıda zarar gören herkesle birlikte" ifadelerini kullandı.

[IGM]BOt7icIh0hw[/IGM]

Bu senenin en iyi transferi belki de.1 maç var 10 maç sakat istikrarı yakalayamadı.seneye ELde başka takımda izleyebiliriz

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Ataman'ın bu yıl yaptığı nadir doğru transferlerden birisi.
İyi bir kadro mühendisliği yapılırsa,savunma defoları da törpülenebilir,zaten hücumda özel oyuncu

Üst Alt