#25 Cem Sultan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Cem Sultan

Cevap: #25 Cem Sultan

Cem in adını daha önce duymuştum ama izleme fırsatım hiç olmadı şuandada ispanyadayım ve izliyemiyorum maalesef. ancak messi yi ayrı bi yere koyarsak (ki bencede konmalı çünkü onda insan üstü bir takım özellikler var sanırım) ama Bojan için aynı şey geçerli değil hele bakmayın bu seneki barcelona da zaten kimi koysak okadar oynar. bojan sadece biras aklıyla oynuyo ve kendini dünya yıldızları içinde geliştiriyo. öyle messiyle aynı kefeye koncak bi oyuncu asla diil. mesela bence bi iniesta kalitesine ulaşamaz. bojan-Cem karşılaştırmasına gelirsek dediğim gibi cem i izleme fırsatı bulamadım henüz ama verdiğiniz gol istatistiği ve 2006 fm sindeki bilgilerine:) göre gerçekten kendini geliştirdiği taktirde rahatlıkla arda seviyesinde bi oyuncu daha kazanabilceğimizi düşünüyorum. umarım yönetimimiz böyle fazlasıyla gelecek vaadeden gençlerimizi koruma altına alır. ve de son söz olarak mehmet güvenin oynadığı takımda cem iki görev birden yapar bence.

Cem FM 2006'da yoktu ilk FM 2007 de oyuna girildi... Ve 2007'de tum ozellikleri 0'di yani rastgele idi sanirim 1-2 ozelligi bi yamada girilmisti.... FM 2009'daki profiline editorden bakarsaniz bazi ozelliklerini gorebilirsiniz..... Ama unutmayin FM bakip yorum yapamanin da pek bi alemi yok cunku senin benim gibi insanlar tarafindan yapiliyor ha arastirmacilar cok buyuk ozen ve titizlik ile yapiyor orasi ayri ve cogu hem oyun ve futbol hakkinda genel insandan daha bilgili ama genede FM'e bakarak yorum yapmak pek de sagliklio degil...

Cem muhtemelen seneye yavas yavas A takimda oynamaya baslicak ;) Zaten sakatligi olmasa idi yaz kampina cagirilan Semih Kaya ile berbaber ilk genclerden di...

kocaeli paf maçına baktım son 15 dk oyuna girdi. bir pozisyonda sol taraftan bir top geldi, bayağı havadan şişirilmişti. ceza sahası içinde göğsüne alıp müthiiş kontrol etti güzel de vurdu fakat kaleci kurtardı. bu hareketi yapmayı gözüne alamayan birçok futbolcu biliyoruz, cünkü ceza sahası içi farklıdır. kısıtlı kaldığı sürede verkaçları, pasları başarılıydı.

Cocugun moralini bozuyolar bi alicaz a takima,bi bekle,bilmem ne.Yaserden daha iyi en azindan,uzmeyin benim yakuşuklumu :p

Eskişehirspor maçında A takımla ilk 11'de oynatsınlar,rakibimiz Batuhan'ı oynatiyor bizde Cem'i oynatalım,ne olan belli olmayan Yaser şans bulabiliyorsa Cem fazlasıyla hak ediyor o şansları.

arkadaslar cemi herkes cok övüyo anlatıyo fakat televızyondan 2-3 macını ızleme sansım oldu ve şaşırdım o cem bu cemmi diye ozellıkle trabzon macında sahada yoktu cok calısması lazım cokk

arkadaslar cemi herkes cok övüyo anlatıyo fakat televızyondan 2-3 macını ızleme sansım oldu ve şaşırdım o cem bu cemmi diye ozellıkle trabzon macında sahada yoktu cok calısması lazım cokk

Boyle bi yorum yapmadan once Cem hakkinda az bucuk bilgi sahibi olmakta fayda var... Eger yoksa yorum yapmamak en iyisi...

Cem surda daha yeni bir ay once 7-8 aylik cok agir bi sakatliktan cikti... Oyle uzun vadeli sakatliktan cikan birisinin fizigni, kondisyonunu ve form durumu 7-8 ay oncesine getirmesi en az 2-3 ay surer yani burada insanlarin anlatigi Cem'i ancak yaz kampinda gorebiliriz...

arkadasım cem lıgın ılk yarısından beri oynuyo dewre arası kampı yaşadı hala mı duzelemedi?l

Üst Alt