#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maicon adamdır ihtiyacımız var sırt dönmek yakışmaz

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Bak Fernando'yu güya eleştirmeye çalışırken söylediği olumsuz özellikler fazlasıyla Maicon'da var. Ama Maicon'a bunları yazarken gelip Fernando'ya sallıyor. Derdi futbol konuşmak falan değil bunun. Sanki önceden de izliyormuş gibi anlatıp sallamaya çalıştı, yalanı suratında patladı:

Fernando Brezilya takimina hic cagrilmadi.Kim bilir Fernando yerine kimi izledin?

Veya kim bilir Belhanda diye kimi izliyorsun maclarda?

Belhanda'yı sürekli istatistikleri koyarak savunuyordu, çıktı burada da bana istatistiklerle gelin dedi, çıkarıp vurdular istatistikleri:

Maç başına
İstatistik: Belhanda - Fernando
Kazanılan Hava topu: 0.7 - 1.2
Top Çalma Girişimi: 3.1 - 4
Top Çalma: 1.7 - 2.6
Pas Arası: 1 - 2.1
Engellenen şut (block): 0 - 0.7
Engellenen pas: 1 - 0.9
Yaptığı faul: 1.6 - 1.3

Pas: 51.8 - 67.6
İsabet: 80.5 - 89.9
Uzun pas: 1.7 - 4.6
Kilit pas: 2.8 - 0.6

Kötü kontrol edilen top: 2 - 0.7
Kaybedilen top: 2.1 - 0.7
Top sürme: 2.3 - 0.4

10 numara neyde önde?

Bunların dışında da yaptığı "eleştirilerin" yanlış olduğu sebepleriyle açıklandı. Kısaca trollediği, kişisel sebeplerle bunu yaptığı gayet açık. Yetkili kim bilmiyorum ama erişimi engellenmeli bu konuya. @Yusuf Kara @Hidayet Sarıdağ

Maicon adamdır ihtiyacımız var sırt dönmek yakışmaz

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Bak Fernando'yu güya eleştirmeye çalışırken söylediği olumsuz özellikler fazlasıyla Maicon'da var. Ama Maicon'a bunları yazarken gelip Fernando'ya sallıyor. Derdi futbol konuşmak falan değil bunun. Sanki önceden de izliyormuş gibi anlatıp sallamaya çalıştı, yalanı suratında patladı:

Fernando Brezilya takimina hic cagrilmadi.Kim bilir Fernando yerine kimi izledin?

Veya kim bilir Belhanda diye kimi izliyorsun maclarda?

Belhanda'yı sürekli istatistikleri koyarak savunuyordu, çıktı burada da bana istatistiklerle gelin dedi, çıkarıp vurdular istatistikleri:

Maç başına
İstatistik: Belhanda - Fernando
Kazanılan Hava topu: 0.7 - 1.2
Top Çalma Girişimi: 3.1 - 4
Top Çalma: 1.7 - 2.6
Pas Arası: 1 - 2.1
Engellenen şut (block): 0 - 0.7
Engellenen pas: 1 - 0.9
Yaptığı faul: 1.6 - 1.3

Pas: 51.8 - 67.6
İsabet: 80.5 - 89.9
Uzun pas: 1.7 - 4.6
Kilit pas: 2.8 - 0.6

Kötü kontrol edilen top: 2 - 0.7
Kaybedilen top: 2.1 - 0.7
Top sürme: 2.3 - 0.4

10 numara neyde önde?

Bunların dışında da yaptığı "eleştirilerin" yanlış olduğu sebepleriyle açıklandı. Kısaca trollediği, kişisel sebeplerle bunu yaptığı gayet açık. Yetkili kim bilmiyorum ama erişimi engellenmeli bu konuya. @Yusuf Kara @Hidayet Sarıdağ

Bizi Belhanda konusundan hemen engellediler

Insallah Fernando ve Belhandanin birlikte iyi oynadigi ve kazandiğimiz bir mac olurda su sacma tartismayi kesebilsek Belhandada bizim Fernaandoda

Geldiğinden beri hiç fark yarattığına inanmıyorum. Yani inanmamak saçma bir tanımlama gibi görülebilir ben kendi futbol bilgim dahilinde göremiyorum diyeyim. Belki şundan kaynaklanabilir ligimizde futbol çok disiplinli ve teknik oynanmıyor ve bu adam öyle anlarda fark yarattığı iddia edildiği için ve biz bu kimlikten uzağız hem takım hem lig olarak ondan göremiyor olabilirim. Gördüklerime gelince; şut tehditi yok, pas opsiyonu çok kısıtlı genellikle geri veya yana oynuyor, adam eksiltme ve top taşıma yok, kayarak top çalma zayıf ee bilemiyorum yani abi bizim ligimizde orta saha oynuyorsan 6 veya 8 fark etmez bir farkın olmalı yani topla oynayabilmelisin oyunun hücum yönünde hiç olmayıp zibilyon tane pozisyon veren bir takımda bu adamın vasfı nedir gerçekten biri izah edebilir mi? Tamam bu adam Heman değil tüm atakları tek başına kessin demiyorum da oyunun hücumunda hiç olmayan ama aynı zamanda stoper olmayan bir oyuncu defansta da ayakta kalıp çalabildiği toplar dışında yok ise neden sahada bulunma zorunluluğu vardır ki?

Kabul sakatlıktan önceki modu yok ama asla yerin dibine sokulmayı haketmiyor. Bir de ikidir oynadığı yer rahatsız ediyor beni bundan kaynaklanan bir aksama olduğunuda düşünüyorum.

Üst Alt