#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 208 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konu adamlık mı nerden biliyorsun kimin ne olduğunu haddini aşan cümleler kurma işine bak
Haddim ile ilgili bir mesaj atmadım ki.
Aynısı sana Belhanda üzerinden yapıldı bire bir ve sen deliye dönüp adamlıktan falan bahsettin.
Şimdi sana yapıldığı zaman deli olduğun hareketi kendin yapıyorsun.
Ha şimdi haddim olan bölüme geleyim, böyle bir şey yapanlara adam değilsiniz dediğine göre ve aynısını şimdi yaptığına göre adam değilsin.

Donk su an fernandodan kat kat iyi oyuncu. Temposuz sadece agac gibi yerinde durarak olmuyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef oyunun hücum yönüne katkısı Mehmet Topal'dan bile az, lig için bizim adımıza doğru bir profil değil açık şekilde. Defansif olarak ise çok üstün bir fark yaratmıyor ki ihtiyacımız da yok zaten bu ligi hücum ederek kazanıyoruz, eğer kazanabilirsek.

Buraya da yazayım 3 brezilyalı gitmeli bu takımdan fizik olarak bitik ucude
Şu adam yüzünden tartışmak dan sıkıldım artık

bence de gitseler birsey kaybetmeyiz
buyuk ustad mariano bile veteran fizigine haiz bu sezon.
Futbol akılla oynanmiyor sadece akıl fark yaratıyor bunu ne zaman çözecekler bunu düşünmek lazım
Sneijder Fernando mariano Maicon anca tsl de oynar bu fizikleri ile
City e Sevilla west hama enayi diyenler bir kez daha düşünmeli
30 yaş üstü oyunculara 3 yıllik fahiş soslezmeler yapmak akıl karı değil
Herkes hala Porto da ki city de ki oyuncu sanıyor buraya gelen oyuncuları fizik olarak
Şu adamın ismini x yap kimse inanmaz bu adamın premier ligde mücadele ettiğine yıllarca oynadığına

Buraya da yazayım 3 brezilyalı gitmeli bu takımdan fizik olarak bitik ucude
Şu adam yüzünden tartışmak dan sıkıldım artık

Maalesef aynı görüşteyim. Fernando sakatlıktan sonra bir türlü toparlayamadı. Hem hücumda hem savunmada çok ağır davranıyor. Sadece zekası ve kalitesiyle oynuyor. Fizik olarak tam bir rezalet. Donk oynamalı.

Dediklerimin aynısı Mariano için de geçerli. Bu fizikle 1 sene daha zor oynar.

Üst Alt