#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zaten yumuşak bi oyuncuyken deplasmanda adeta kediye dönüyor yaptığı tek şey sağa,sola,geriye pas vermek. ne ileriye doğru oynuyor ne dribbling yapıyor.inanılmaz temposuz ve yavaş oynuyor

Iceride ciddi baski kurdugumuz maclarda oynayabilir. Deneyiminden yararlanmamiz gerekecegi maclarda yaninda Donk'la oynayabilir. Onun disinda Akhisar deplasmani tarzi maclarda tek DM oynayacaksak o DM Ryan HENK DONK olmali.

Kendisiyle yazin yollari ayirmaliyiz. 5m falan gibi bir paraya Arabistan yahut Brezilya yolcusu yapariz.

Bu adam zorluk derecesi yüksek her maçta kötü oynuyor özellikle deplasmansa. Bence eleştirilecek son değil ilk adam, dinamizm gerektiren bir bölgede oynuyor ve kaplumbağa hızında topu kontrol etmesi, pas atması falan. İsimlere odaklanmadan Mariano ve Fernando'nun uzun süredir kötü oynadığını bence görmemiz lazım.

Bu adam sakatlık öncesi muazzam oynuyordu. Ne olduysa sakatlandıktan sonra oldu. Umuyorum kendine çeki düzen verir.
İş birazda kendinde bitiyor o sakatlık olmasa başka bi olay olurdu yine aynı şekle girerdi.
Melonun beli kırıldı bi şeyler oldu SGK'ya başvursa malulen emekli olurdu 6 ay tekerlekli sandalyeyle yürüyecek haberleri vardı 1 ay sonra maça çıktı.

Sakatlıktan sonra yok sözümün arkasındayım. Artık hiç çekilmiyor. Selçuk’dan fazla bir farkı kalmadı oynadığı oyunun. Bu oyunu Selçuk’da oynar. Farklılık ve dinamizm katmıyor. Sene sonu gönderilebilir böyle giderse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İş birazda kendinde bitiyor o sakatlık olmasa başka bi olay olurdu yine aynı şekle girerdi.
Melonun beli kırıldı bi şeyler oldu SGK'ya başvursa malulen emekli olurdu 6 ay tekerlekli sandalyeyle yürüyecek haberleri vardı 1 ay sonra maça çıktı.

Hocam bir de adam şansız yere sakatlandı. 3-1 öndeydik Göztepe maçında, topu kapacağım diye yaptığı ekstra hamle yüzünden gitti.

Melo inanılmaz bir oyuncuydu. Bir daha futbol oynayamayacak bile diyorlardı adam döndü şampiyon yaptı takımı.

Fernando çok profesyonel görünen bir oyuncu. Kendine bakmayı ihmal ettiği gibi bir şeyi düşünmek dahi istemiyorum. Acaba yeniden sakatlanmaktan mi korkuyor ya da kalıcı bir şeyler mi oldu bilemiyorum.

Üst Alt