#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan rezil herif; 34 yaşındaki bağkurdan emekli olmuş, futbolu sağlıklı yaşam için hobi niyetine yapan Selçuk senden daha diri şu anda. Hem de öyle böyle değil. Arada uçurumlar var.

Alberto Selçuk'u bile toparlamış. Sen PTT liginde bile oynayamazsın bu halinle. Selçuk lan Selçuk. Daha çok değil 1.5 sene önce M. City'de oynuyordun. Şu haline bakıp bi insan kendinden utanmıyorsa zaten bizim diyecek pek bir şeyimiz yok.

Kağıt üzerinde 31 yaşında ama 35 yaşındaki adamlar bu rezili 10 defa cebinden çıkartır.
Gerizekalı gibi Diagne'yle uğraşacağınıza illa mobing uygulayacaksanız buna uygulayın.

Nerden nereye be. Geçen yıl ilk geldiğinde melodan iyi dedi çoğu taraftar ama sakatlik sonrasi her geçen gün dibe vurdu. Takimda en kötü oynayan oyuncu şu an. Toparlanmasi da zor görünüyor. Sene sonu satabiliriz umarim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En iyi olduğu zaman da bile Melo'nun yanına yaklaşamazdı.

Melo’nun en iyi olduğu dönemde benim izlediğim Galatasaray’daki bir kaç elit futbolcudan biriydi. Tekniği taktiği geçtim yüreğiyle, rakiplere kurduğu psikolojik üstünlükle maçlara adeta 1-0 başlamamızı sağlıyordu. Ama ilginç şekilde herkes Melo’daki inanılmaz düşüşü unutmuş gibi görünüyor. Bir dönem çok yavaşlamıştı, çabuk çalım yiyordu ve maçı çok dar alanda oynamaya başlamıştı. Gitmesi doğruydu. Maalesef her zaman olduğu gibi organize olan düzgün çalışan bir camia olmadığımız için gitmesi gerektiğinde, yerine gelecek oyuncu hazır değildi ve yavaşlamış halini bile çok özleyecek hallere düştük.

Acaba Fernando da gidince bir süre sonra sadece iyi maçlarını mı hatırlayacağız? Selçuk’ta bu olmaz herhalde çünkü 1.5-2 sene iyiydi son 4 sene resmen yattı.

Bu harzo da 3.3 alıyormuş ben 2 alıyo biliyordum defol

images-11.jpg

Melo’nun en iyi olduğu dönemde benim izlediğim Galatasaray’daki bir kaç elit futbolcudan biriydi. Tekniği taktiği geçtim yüreğiyle, rakiplere kurduğu psikolojik üstünlükle maçlara adeta 1-0 başlamamızı sağlıyordu. Ama ilginç şekilde herkes Melo’daki inanılmaz düşüşü unutmuş gibi görünüyor. Bir dönem çok yavaşlamıştı, çabuk çalım yiyordu ve maçı çok dar alanda oynamaya başlamıştı. Gitmesi doğruydu. Maalesef her zaman olduğu gibi organize olan düzgün çalışan bir camia olmadığımız için gitmesi gerektiğinde, yerine gelecek oyuncu hazır değildi ve yavaşlamış halini bile çok özleyecek hallere düştük.

Acaba Fernando da gidince bir süre sonra sadece iyi maçlarını mı hatırlayacağız? Selçuk’ta bu olmaz herhalde çünkü 1.5-2 sene iyiydi son 4 sene resmen yattı.

Fernando da o his olacağını sanmam bağı taraftar ile güçlü değil. Zaten düzgün oynadığı maç sayısı çok az.

Üst Alt