#25 Fernando Francisco Reges

Orçun Sözer

10 Numara!
ön libero,stoper dediğin az sakatlık sorunu olan oyuncular olmalı,böyle olmaz

Onur Yücel

Aslan Üye
ben bu kadar çabuk vazgeçmeyi yanlış buluyorum. Son 3-4 maçtır bu kadar kötüysek bunda kendisinin yokluğu büyük etken.

Adem Akdoğan

Kırmızı Üye
Arabistan'a postalanmalı sene sonu veteran adamlarla işimiz olmaz artık. Donk bundan 1 yaş büyük ama fiziği taş gibi. İş ciddiyeti başka bir şey.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
SKT gecmis artik umarim bir daha formamizi giymez.

Mert Akman

10 Numara!
Bir camda bu.Sene sonu gönderilmeli.Bu kadar sakatlanan adam futbolu bitirmiştir kafasinda.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Öldü herhalde. Donk'un tırnağı bile değil. Ahtapotmuş.

Yener Karabag

Parçalı Üye
Geçen sene bu haftalarda sakatlıktan dönmüş ve o süreçte oynadığımız fenerbahçe deplasmanı,beşiktaş ve başakşehir maçlarında istediğimiz sonuçların alınmasında başrol oynamıştı..

Tamam çok iyi oynamıyor ama önümüzdeki zorlu maçlardan donk,n,diaye,selçuk üçlüsüyle mümkün değil çıkamayız..O bölgede fernando ya çok ihtiyacımız var..

Ben de sakatlık ve cezalarından çok sıkıldım bence de sene sonu gönderilmeli bu yüzden... ama şu kritik süreçte silinip atılacak adam değil bu orta saha rotasyonunda...

Enes Dalmış

10 Numara!
Fernando-Nagatomo ve Mariano gerçekten STSL standartlarında muazzam kaliteli oyuncular. Dönemsel de olsa performansları ile gerçekten fark yarattılar

Ama yaşları 31-32 ve 32 ki 3 ay sonra 32-33 ve 33 olacak yaşları. Sakatlık sıkıntıları, kaçırdıkları maçlar ve artık mevkilerinin getirdikleri fiziksel durumdan düşük olmaları bence Galatasaray 'ı çok etkiliyor
sol bekte bu sene Nagatomo 'dan daha çok Linnes 'i Ömer Bayram 'ı veya şimdi Emre Taşdemir 'i izliyoruz
Fernando sağ olsun aylardır maç kadrosuna bile girmiyor, sessiz sedasız parasını almaya devam ediyor
Mariano 'nun yaşadığı fiziksel düşüş artık kalitesini yansıtmasına bile mani oluyor

Ki bence bir takımda kondisyonlarıyla maç içindeki çalışkanlıklarıyla fiziksel zindeliği ile en zirvede olması gereken 3 mevkiden bahsediyoruz. Üçünün de aynı anda değişmesi çok mümkün görünmüyor ama bence seneye yola şu geri hattı ile devam etmemiz gerekiyor

Muslera
Transfer-Luyindama-Marcao-Transfer
Transfer

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Fatih Terim: "Fernando ve Yuto, nasip olursa milli takım arasından sonraki maçlarda bizimle beraber olacak. Özellikle Fernando'nun fiziki olarak en ufak riskine girmek istemedim."

Hoca baya guveniyor Fenandoya anlasilan

Üst Alt