#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani o kadar da iyi degildi bence. Su son birkac haftaki oyunu takima ilk transfer oldugu donemdeki oyunu animsatiyor. Mesela bu oyunu sezonun yarisi oynasa ligin en iyi orta sahasi olur net sekilde.
bence mencesi yok. O ara manyak isler yapti. bu sezon porto, loko maci haric 2-3 lig maci haric rezildi mesela. Yine son 3-4 haftadir o formunu buldu. Umarim sakatlanmayip seneye de böyle oynar.

Sayıyorum 4 maçtır üstüne koyarak gidiyor.

Sezonun yarısından fazla bizi eksik bırakmış olabilir ama kalan final maçlarında böyle oynasın zaten sorun kalmaz.

Sayıyorum 4 maçtır üstüne koyarak gidiyor.

Sezonun yarısından fazla bizi eksik bırakmış olabilir ama kalan final maçlarında böyle oynasın zaten sorun kalmaz.
cl'de de loko+ porto macini say bence. Geri kalan maclarda vasat veya rezildi Maalesef. Biz bu fernandoya asigiz iste. Seneye kisa kadar kalmali bence. Yine sakatliklari fazla olursa yollanmali (maicon felan gibi). Yazin cdm'e para harcama lüksümüz yok. Hele hele fernando gibi birisi varsa

bence mencesi yok. O ara manyak isler yapti. bu sezon porto, loko maci haric 2-3 lig maci haric rezildi mesela. Yine son 3-4 haftadir o formunu buldu. Umarim sakatlanmayip seneye de böyle oynar.

Nasil bencesi mencesi yok, sen begeniyormussun iste bana kalirsa spektakuler degildi

Trabzon macinda yoktu zaten
Gencler macinda tum takimla beraber lesh gibiydi
Basaksehir macinin sayili kotu isimlerindendi Gomis ile beraber
Alanya macinda sahadan silinmisti
Bjk macinda cok iyi oynadi gol bile atti
Akhisar macinda orta sahamiz genel olarak zayifti kendisi de keza
Malatya macinda yine cok iyiydi
Goztepe deplasmaninda fena degildi

Bu maclarin cogunda (Bjk haric hepsi) DONK daha iyiydi kendisinden. Potansiyeli dusunulunce uzucu bir durum bence kendisi ve takimimiz icin

Nasil bencesi mencesi yok, sen begeniyormussun iste bana kalirsa spektakuler degildi

Bu maclarin cogunda (Bjk haric hepsi) DONK daha iyiydi kendisinden. Potansiyeli dusunulunce uzucu bir durum bence kendisi ve takimimiz icin
basak macinda kötümüydü? 46. dk daki hatasi haric iyidi mesela. Bundan sonrasini bile okumaya gerek kalmadi

Gençler maçında iyiydi diye hatırlıyorum golde hatası vardı sadece..

cl'de de loko+ porto macini say bence. Geri kalan maclarda vasat veya rezildi Maalesef. Biz bu fernandoya asigiz iste. Seneye kisa kadar kalmali bence. Yine sakatliklari fazla olursa yollanmali (maicon felan gibi). Yazin cdm'e para harcama lüksümüz yok. Hele hele fernando gibi birisi varsa

Kalitesi tartışılmaz zaten kalitesine laf eden olacağını sanmıyorum.

Bana göre de bu performans ile devam edecek ve şampiyon olursak kesin kalsın.

Fakat 3.3 alıyordu galiba heh bir yıl daha bizi yarım sezon eksik bırakacaksa hiç gerek yok.

Yollar ayrılmalı herkesin yeri dolar bir şekilde ama hemen ama 1-2 yıl içinde.

Paramız yok fakat Marcao transferi bana acayip ümit verdi onun gibi bir de ön libero bulursak tamamdır scout ekibine yaptığım tüm hakaretleri geri alırım.

Üst Alt