#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanılmıyorsam son maç öncesi yapılan röportajda ''Sezon bitiminde kulüp yönetimiyle oturup fikir alışverişinde bulunacağız'' gibi bir laf etmişti kameralara karşı ve vücut dili de farklı bir beklentisi olduğunu telkin ediyordu. Belki burada paylaşmışımdır; sözleşmesinin bitimine 1 yıl daha olan bir oyuncunun bunları söylemesini yadırgamıştım...

Sanırım Sevilla' nın ilgisi sezon devam ederken başladı ve ön anlaşma gibi bir durum oluştu. Belki buna dayanarak sözleşme uzatma talebinde bulunmuş da olabilir...

Sevilla' da iyi bir sezon geçireceğini tahmin ediyorum. Takımda tartışmasız kariyeri en yüksek oyuncu olsa da sanki pek kasmıyor havası vardı ve 1 yıl daha oynaması karşılığında (Bonservisle birlikte) 8-8.5 milyon ödeme lüksüne sahip durumda değiliz. Yolu açık olsun, iyi hatırlayacağım kendisini...

Endülüs merkezli Estadio Deportivo, Fernando transferini böyle duyurdu: "MONCHI'NIN RÜYASI" "Sevilla, Fernando için Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Monchi, yıllardır istediği Brezilyalı'yı sonunda transfer edebildi."

kt00k2NV

Ben kendisini seviyordum ve genel olarak da begeniyordum istikrarsizligini bir kenara birakirsak.

Fernando nun gidisinden ziyade beni sevindiren olay 1 yil kontrati kalmis 32 yasindaki adami neredeyse aldigimiz paraya satmamiz. Bunu bazilari kücümseyebilir ama sahsen benim adima büyük bir basari bu bizim kulüp icin. Neden mi büyük basari? Söyle anlatayim, genel olarak son senelerde biz hep 1 sene kontrati kalmis adamlari fahis fiyatlara transfer ediyoruz, örnek vermeme gerek yok cünkü bu isimleri herkes biliyor ve ben yazmaktan biktim.

Ilk defa böyle birseyi biz basardigimiz icin mutluyum diyebilirim. Bu olayin finansal tarafi tabi, bundan sonra sportif tarafina geciyoruz. Fernando'nun istikrarsizligini bir kenara birakirsak gayet kaliteli bir orta saha oyuncusu, cani istedi mi de cok iyi oynayabiliyordu gecen sezon. Porto, Besiktas, IBB, Kayseri vs maclari gibi. Ama bize kesinlikle daha istikrarli bir orta saha lazim.

Umarim bizimkiler Fernando nun yerini en az onun kadar iyi bir oyuncu alarak doldururlar da bizleri pisman etmezler.

PY_zpTmu

Bu ne lan ? Hain bitmiyor takımda

Ne demesini bekliyordun renktas. Ne isim var bu b.ktan takimda, Galatasarayi ozledim mi demesi lazimdi.. Bence gayet uygun bir aciklama. Muhabirler sormustur niye transferin gecikti diye. Oda boyle bir cevap vermek istemis. Yanindada Monchi olunca ona baglamis iste. Ki zaten Fernandoyu istemsiz sattığımizi bende dusunuyorum. Emreyi bile alamiyoruz, Fernandonun yerine adamı nasil alacagiz gorecegiz

Ne demesini bekliyordun renktas. Ne isim var bu b.ktan takimda, Galatasarayi ozledim mi demesi lazimdi.. Bence gayet uygun bir aciklama. Muhabirler sormustur niye transferin gecikti diye. Oda boyle bir cevap vermek istemis. Yanindada Monchi olunca ona baglamis iste. Ki zaten Fernandoyu istemsiz sattığımizi bende dusunuyorum. Emreyi bile alamiyoruz, Fernandonun yerine adamı nasil alacagiz gorecegiz

Kurtuldum tarzında bir açıklama yapmasına gerek yoktu

Güzel şeyler yaşadık Fernando ile ama şu açıklamalardan sonra Gomis,Garry nasıl görüyorsam öyle bakacağım

Üst Alt