#25 Leo Franco - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Cevap: #25 Leonardo Noeren Franco

simdi eski mallorca macini izlerken dikkatimi cekti:

o mallorca'nin bize 4-1 yenildigi macta bu adam kaledeymis ve yedigi goller bizim acimizdan cok güzel ve $ik olmakla birlikte, onlar acisindan resmen komedi.

bize gelmeden hic kimse mi dememis yahu beyler biz bu herife karsi oynadik, bundan kaleci maleci olmaz diye?

nasil bir transfer yapmisiz biz, insanin akli durur

sevgili eski oycumus hirbo leo, fb derbisini, asy de, o salak golu yerken, biz tribunde yagmuru yerken ve hasta olurken, ben tribunde seni yuhlayan adamlara, kiziyodum lan. asil maho bendim aslinda. ama senin sucun yok, kizmiyorum sana, senin gibi sahoyu getiren sayin haldun ustunel ve adnan sezgin, oysaki ne kadar gururluydu beles kaleci bulduk deyi, hey gidi gunler be

Casillas'a Hayrettin'in yedegini antrenor diye versen, onune Servet'i, Gokhan'i, Sabri'yi savunma diye koysan adam uc ay sonra felegini sasirir. Leo Franco'yu getirmek degil, onu Nezihi'ye teslim etmek asil hata.

o mallorca'nin bize 4-1 yenildigi macta bu adam kaledeymis ve yedigi goller bizim acimizdan cok güzel ve $ik olmakla birlikte, onlar acisindan resmen komedi.

bize gelmeden hic kimse mi dememis yahu beyler biz bu herife karsi oynadik, bundan kaleci maleci olmaz diye?

UEFA 2000'deki maçlarımızın özetini okurken rast geldim ben de, adamlar bize kazık atmış gibi hissettim.

bütün golleri aşırtma attığımız maçtan mı bahsediyorsun.. baya sertmişş bu

Üst Alt