#25 Milan Macvan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Milan Macvan

Cevap: #25 Milan Macvan

en buyuk yanlışı 3 luk pozisyonunda feyk atıp içeri girme çabası. Direk 3lüğü gondermeli feyk meyk yok direk 3 luk.

O değil de Macvan bizde olsa ne güzel olurdu be diyordum geçen sezon Euroleage maçlarını izlerken.

ganali olsa yasini bir hayli kucultmus derdim milan macvan the international man of mystery

Hafif bir sakatligida var sanirim. Ona veriyorum biraz ama sezon basiyla alakasi yok su performansinin. Artik toparlanmasi lazim.

Geldiğinde kafamda soru işaretleri vardı ilk haftalarda şaşırtan performans sergiledi çok şaşırmıştım ama bu aralar çok formsuz takımda saf 4 numara yok umarım formunu yükseltir şampiyonluklar yolunda sana çok ihtiyacımız var.

Milan Macvan'ın Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Galatasaray Medical Park'ın yıldız oyuncusu Milan Macvan'ın bugün yapılan sabah antrenmanında çarpışma sonucu burnunda ağrı tespit edilmiş ve kırık olduğu anlaşılmıştır.

Milan Macvan saat 16.00'da Medical Park Hastanesi'nde operasyon geçirecek. Macvan'ın Unics Kazan maçına yetişmesi bekleniyor.

Oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda iyileşmesini temmeni ediyoruz.

Üst Alt