#25 Victor Nelsson - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FFB6FE21-2478-4671-8B91-7769B3E9ED06.jpeg

Bu halin yakışmadı. Kaptan yapın diyorduk bu çocuğu.

Yazık ettin yazık, kendinden çok bana diye bi şarkı vardı o şarkı tam

ne olur kimse bilemiyor işte. belki değerlenir, belki değeri düşer. burda en önemlisi oyuncunun gitmek istemesi. oyuncu burda memnun olsa o zaman elin güçlenir ama hem düşük maaş, hem büyük kulüp teklifiyle aklı karışmış gibi. ya oyuncunun maaşını yükseltip burda oynaması için bi motivasyon sağlamak gerek ya da teklif varken elden çıkarıp yakın maaş politikasıyla yerini doldurmak gerek. nelsson'un dünya kupasında 3-5 milyon değerlenmesi galatasaray'ın sene sonu şampiyon olmasının yanında solda sıfır benim gözümde. bunu sağlamak için de 11'in gediklisi oyuncunun her maçı %100'üyle oynayacak fizik ve kafada olmasından emin olmak gerek. nelsson'un kafası bu kadar karışmışken bizde kalsa bunu becerebilir mi emin değilim.
Sevilla'dan teklif geldikten sonra Kerem de gitmek istiyorum der Nelsson da. Dünya kupası var, lig başlamış gelecek sezon kolaylık sağlanabilir paşa paşa da oynar ayrıca değeri konusunda da bütün sezon penaltı noktasında otursa yine +10 milyona satılır Nelsson.

Ali Naci Küçük: İstediği yıllık ücret, Galatasaray’ın belirlediği maaş bütçesinin üzerinde…

Umut Bozok, Galatasaray’ın teklif ettiği rakama eğer tamam derse sarı kırmızılı formayı giyebilir..

Galatasaray’ın Umut Bozok’a teklifi:

Yıllık 17 milyon TL

Abdulkerim’in maaşı daha fazla galiba. Her zaman hücumcular daha çok kazanır üstelik geçen senenin gol kralı. Ben de olsam gelmem

Fotoyu ceken arkadasa da mi sovmeliyiz kardesim.

Bilmiyormusum gibi cek mi demistir Nelsson.

Te allah.
Ben baya severim Nelson’u yanlış anlaşılmasın.

Ama bu adam fahri kaptan gibi sürekli takımı taşımaya çalışan , pozitif biriydi.

Basına açık idmanda herkesten ayrı şekilde böyle takılması hele ki dün akşam gitmek istediğini söylediğini öğrenmişken bizler bunu düşünmekten daha doğal 1 şey yok.

Ben de olsam muhtemelen aynı şekil otururdum bu arada.

Asiri duygusalliz millet olarak.. ayrilmak istiyorsa degerini buldugunda gonderirsin.

Onemlisi bizimkilerin odevi yapmis olmasi ve aninda yerini doldurup aratmiyacak stoperi getirmektir.

bu stoperin en onemli kriterler ise bizim icin avrupada sampiyonluk yolunda katkida bulunmasi.

cok iyi cikti... su anki durumumuz ile boyle oyunculari tutmamiz imkansiza yakin

avrupada rekabetci olsan bile yine zor. Orneginiz Ajax ligi domine etse bile tutamiyor oyunculari. bizim avrapadaki performansimizi Ajaxla kiyaslamiyorum bile.

20 milyon kabul bir sonraki satistan pay da cok yerinde olur.
Mesela Ajax ornegi uzerinden gideceksek... Lisandro Martinez 2021 yilinda kontratini 2025'e kadar uzatmisti. Arsenal oyuncuyu kafaladi oyuncu da Premier Lig'e cok gitmek istedigini ayrilmak istedigini acikca belli etti. Arsenal fiyat olarak en fazla €40m bandina cikti ki oldukca adil bir ucret, Ajax da ciddi kar edecekti. Sonra devreye Man Utd da girdi €45m teklif etti ama Ajax daha fazla istiyordu oyuncu gitmek icin yanip tutusuyordu. Sonunda Ajax'in dedigine gelmeden olmayacagi anlasilinca Man Utd mecburen basti €57m+€10m bonservisi aldi oyuncuyu. Ajax da hic oyle ben zaten €7m verip aldim o yuzden €40m adil bi teklif zaten piyasa degeri de €32m falan demedi.

Biz adama kolaylik sagliyoruz zaten 20m'ye razi olarak. Nakit 20m ve paya birakmak kolayliktir. Sevilla'ya da deadline verilmeli 15 Agustos'a kadar. 15 Agustos'tan sonra 20m olmaz artik serbest kalma bedeline gelir is

Üst Alt