#26 Iñaki Peña - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Iñaki Peña

seneye napıcaz mecbur okanı oynatacaz sınır yüzünden. bi de elde dünyanın parasını alan muslera var. penayı oynatacaz desek barcelona hemen verir bence ama oynatamayız ki demi
Ya bizim genetiğimize ters Türk kaleci.Bu yabancı kuralının en ters zamanlarında bile Muslera'dan feragat etmemişiz, yine etmeyelim.Muslera keşke bu sezon teknik ekibe katılsa da Pena'mızı vermesek :(

2.goldeki gibi gelen topları Muslera hep tekte tutuyor Penanın en büyük eksisi topları tekte kontrol edememesi. Ben bu özelliğini geliştiren bir kaleci pek görmedim, galiba tarzla alakalı bişey. Kimisi her topu tek hamlede yakalamak istiyor kimisi de üstüne gelen topa bile planjon yapıyor. Sahaya ruh koyuyor bu adam ama güven vermiyor hiç, bence bizlik bir kaleci değil.

Alba tartışma anında Pena yi Barcelonadaki geleceğine dair tehdit etti gibi hissettim aslan gibi savaştı hataları var olacaktır da bir kaleci için çok genç yollarımız bir daha kesişir mi bilmem ama Penayi harika bir kariyer bekliyor ve onu Barça kalesinde her gördüğümde gururla izlicem Barcada doğdu Cimbomlu helal olsun sana İnaki Pena

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

seneye napıcaz mecbur okanı oynatacaz sınır yüzünden. bi de elde dünyanın parasını alan muslera var. penayı oynatacaz desek barcelona hemen verir bence ama oynatamayız ki demi
ft:
images

Bahsettiğim sey, neredeyse tüm toplari bizim oyuncularimizin olmadigi yerlere atmasi, yani gomis ile pique arasina atarsin ama gomis alamaz gibi degil. Elbette kaleci yüzde yüz pas ile oynayamaz ama ayagi bence ovuldugu kadar ii değil
Taktik gereği sağ açığa, orta sahanın biraz berisine atıyordu. Babel süpürüp atak yapıyordu. Sonra Barça hemen oraya 2 adam dikti, birisi babeli tutacak, digeride topa gidecek. Ayağı kötü değil, maç boyu hep aynı noktaya scout füzesi gibi attı durdu. Öyle istenmiş demekki.

2.goldeki gibi gelen topları Muslera hep tekte tutuyor Penanın en büyük eksisi topları tekte kontrol edememesi. Ben bu özelliğini geliştiren bir kaleci pek görmedim, galiba tarzla alakalı bişey. Kimisi her topu tek hamlede yakalamak istiyor kimisi de üstüne gelen topa bile planjon yapıyor. Sahaya ruh koyuyor bu adam ama güven vermiyor hiç, bence bizlik bir kaleci değil.
Muslera zor kurtarışları çok basit gösteriyor. Topları sektirmeden Muslera gibi tekte Uğurcan Altay gibi kaleciler bile tutamıyor. Pena ya gelince ayakları bence abartılıyor kısa pasları ve top ayağındayken soğuk kanlılığı harici Muslera dan 1 artısı olduğunu düşünmüyorum.

muslera kaleyi almalı artık. tamam iki üç maç iyiydi de yetmiyor eksik bir şeyler. ayakları iyi diyoalrdı ısrarla benim hiç görmediğim bir detaydı, dün gördük topları nerelere şişirdiğini

Üst Alt