26 kasım 2023 fenerbahçe karagümrük maçı var kayıtları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 kasım 2023 fenerbahçe karagümrük maçı var kayıtları

Yönetim En çok bu konuda çok sert gitmeli geçen sene bizim ve Beşiktaş'ın var kayıtları açıklandı bugünkü maçın var kayıtları da mutlaka açıklanmalı bunu yaptıramıyorlarsa bıraksınlar zaten yönetimi

Bu var kayıtları aciklanacaaaakkkkk ulan açıklanacak çifte standart var fener lehine bu kadar kollanmaz bir camia ulan bu kadar olmaz.

Gerçekten böyle beklentisi olan varmi merak ettiğim için soruyorum. Bunu bekleyen arkadaslar biraz gözlerinizi açın. Hakemin kollandığı maçtan sonra bile çıkıp açıklama yapanlar var. Tiyatroyu kurmuslar. Bunlar böyle birseye musade ederler mi sizce? Saf olmayın lütfen. Bu maçtan sonra hicbirsey olmayacak hayat devam edecek herkes dalgasına bakacak. Sadece puan tablosunda fenere 3 puan daha eklendi hakem eliyle olan bu yani başka birsey yok. Olmayacakta..

yalı bey buzlu viskisini içerken götüyle gülüyordur şu an medyada bagırıp cagıranlara eminim en cokta bize gülüyordur pasif kaldıgımız icin

Merak ediyorum o pozisyonda ne konuşuldu. 2 dakika konuştular. Ben vara gidecek sandım. Oyuna devam etti. Kim kimi ikna etti merak ediyorum

Üst Alt