#26 Morgan De Sanctis - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hertha maçında gerçekten mükemmeldi.Bence tam olmasa da güven veren bi kaleci.Çok gol yiyo olabilir ama bunda savunmanın yaptığı hataların da payı büyük.Buna bi çözüm gelirse eminim herkesin güvenini sağlayacaktır

Gercekten oyle toplar cıkarıyoki bazen ağzımız açık kalıyor (bknz:kayseri,hacettepe,benfica,ve dünkü mactaki o bazuka gibi sut)iyi kaleci ama nedense hala mondi deki güveni alamıyorum..

Barış Topal ikilisi geri döndü ve ortasahamız daha dirençli oldu.Servet ve Meiraya'da daha az yük biniyo ve hata yapmıyolar.Bunun sonucunda De Santcis'de gol yemiyo.İyi bi kaleci olduğu her halinden belli.Bonservisini almalıyız.

Sanctis Galatasaray'da oynamadan önce kova diyordunuz şimdi güven veriyor vs diyorsunuz.2 yıl daha kalmasını istiyorum.Kalırsa Cl kupasını alırız.

valla ben kendi adıma konuşaym.yeni olduğumdan hiçbişey demedim adamla ilgili :D ne olursa olsun italya milli takımının kalesine öyle yada böyle geçen bi kalecinin kova olma ihtimali varmıdır?

Kova Diyenlerlere Sasıyorum Bu Adam Varken Kaleye Palop Geciyor İnanılcak gibi Degil allahtan Gecmemis Yoksa Bizde Olmazdı Eger Morgan Bizi İsterse Bonservisini rahatlıkla alırız

Çok iyiydi çok yetenekli birebir pozisyonlarda çok iyi kapatıyor.90'ı çok iyi kapatıyor.Galatasaray daha iyi bir kaleci alamazdı.Çok sevindim gelince.Ama Aykut'un De Sanctis' 1 numarayı vermesini isterdim.Kötü olduğu zamanlar oluyor ama kötü olduğu zamanlarda Lincoln,Barış vs. onlar da kötü oluyor.Kötü olan birtek Sanctis değil.AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER...

Direge carpan toptaki kafa refleksi mukemmeldi. Beyinleri yerine cenelerini calistiran cizgi kalecilerine inat Morgan De SANCTIS)))

De sanctis gerçekten harika bir kaleci ama tekbir sorunu var yan toplar.

Allah aşkına bir adam hiçmi yan toplarda çıkmaz be abi

Üst Alt