#26 Morgan De Sanctis | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
galatasaray-in-eski-kalecisi-ve-roma-sportif-direktoru-morgan-de-sanctis-trafik-kazasi-gecirdi...jpg

26 Morgan DE SANCTIS / Kaleci

Doğum Tarihi 1977-03-26

Doğum Yeri Guardiagrele (İtalya)

Oynadığı Takımlar Pescara (1994-1996), Juventus (1996 – 1999), Udinese (1999 – 2007), Sevilla FC (2007 – 2008)

Geldiği Takım Sevilla FC

Giriş Yılı 2008

Boyu 1.90

Kilosu 86

galatasarayın alabileceği en iyi kaleciydi. her kaleci hatalar yapar ayrıca ben olympiakos maçı dışında çok büyük hatalarını görmedim. takımı gayet iyi ateşliyor. hemen bonservisi alınmalı. uzun yıllar hizmet edebilecek bir kaleci.

kalede güven veriyor bence bu bütçeyle çok iyi bir kaleci aldılar.Umarım sezon sonu bonservisinide alırlar.

Kurtarabileceği bir şutu, çok şanssız bir şekilde gol olarak yedi ... :)

Maç genelinde iyiydi.

Hata aramak ve bulmak kolay.!Önemli olan bu değil.

Servet hatalıydı, yedik. O kadaR.

Sanctis'e güveniyoruz. . .

sanctis kalede güven veren bir kaleci orda zaten ayağı kaymasaydıda golü yerdi talihsizlik adam sanctis'in kaydığını görünce direk kaleye vurdu aslında kötüde bi şuttu üstüne gitti ama dengesiz yakalandı...!!!

evet arkadaşl mondragon kalede acaip bir şekilde güven veriyordu niye gittin mondi ? :( De santicis kötü kaleci değil ama mükemmel kalecide değil De Santics se şöyle diyebiliriz büyük takımlarda 2. kaleci olarak çok iyidir ama asla as olamaz Sevilla'da 2.kaleci olarak iyi idi milli takımdada 2. kaleci olarak iyi ama bu adam G.Saray da asla as kaleci olarak güven vermez Isakkson Cech Buffon Palop Toldo Viera gibi kalede güven verenler as olurlar G.Saray santics ile bu seneyi nasıl çıkarır bilmiyorum ama seneye kesinlikle kaleci transferine öncelik verilmeli

Üst Alt