26 Ocak Günü Şike Kongresi


ibrahimseten İBRAHİM SETEN

E iste oldu! TFF, 26 Ocak'ta Sike Kongresi yapma karari aldi. Yani kuluplerin oylariyla 1 defalik kismi af cikacak, dusme yok puan silme varYalniz UEFA bu Sike Kongresi'ne ve alinacak karara ne der, onlar da bizi mi siler, bu tarz endiselere gark olmamak mumkun degil..Sike Kongresi ile ilgili ilk demec Sadri Sener'den: "Bana sampiyonluk kupami versinler hicbir seye karismam. Isteyen dussun isteyen ciksin."
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiUEFA'nın bugünkü açıklamasından sonra endişem yok. Takılsınlar kafalarına göre.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiYurdum kulüp başkanı Sadri Şener "Aslında ben de sizden yanayım ama bana sus payımı bile vermiyorsunuz"diye isyan ediyor.Veriverin şuna emziğini de sussun bari:SS:
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiBabayı kaldırırsınız küme düşmeyi.Bu gerizekalı setenin twitleri için başlık açılması yasaklansın artık.Bu embesilin dediklerini dinlemek zorunda mıyız?
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiSadri denen keltoş istediğini söylesin. İş UEFA'da bitiyor. Gömerler bizim köpeklere.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike Kongresigülerler adam vallahi, keten ibrahim yine sallamis. böyle birsey olursa, ne olur uefaya mailer atalim, ban ceksinler bize, istemiyorum avrupada felan oynamayi, bunlar bizi yeterince rezil ettiler,
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiUEFA'nın bugünkü açıklamasından sonra endişem yok. Takılsınlar kafalarına göre.Tamam takılsınlar kafalarına göre de, yarın ülkece men gelecek. Biz bugün tüm planlarımızı Avrupa'ya göre yapıyoruz. 5 sene men yedikten sonra futbolun ne anlamı kalır? Bu kadar omurgasızlıktan sonra futbolun ne anlamı kalır? Bu kadar şerefsizlikten sonra komple futbolun ne anlamı kalır?En sonunda ülke sporunu k.çlarına sokacaklar bu gidişle. Çok fena sövüyorum ülkece pislik çukuruna batıranlara, bu pisliği örtmeye çalışanlara. Şurada küfretmek serbest olsa keşke, gelen geçenine düz giderim.Bir lafım da Bjk denen, çarşı denen gösteriş budalası topluma ve tüpçüsüne. Kalkıp sağa sola reklam peşinde koşacağına, çıkıp biz döneğiz deseler daha inandırıcı gelir. Kalkıp aklanın da gelin gibi atıp tutacağına, şerefsizler düşmesin diye önde bayrak sallayan başkanlarına gerekli tepkiyi göstersinler, mıy mıy sesleriyle şikeye karşıyız demekle olmuyor bu işler.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiSeten şike olayları başladığından beri baya bir yazıyor. Transferde falan baya biliyor da bu mevzularda bir şey tutturduğu yok kafasına göre yazıyor.Daha bugün UEFA ayar çekmişken aynı gün karar alınmaz.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiBir lafım da Bjk denen, çarşı denen gösteriş budalası topluma ve tüpçüsüne. Kalkıp sağa sola reklam peşinde koşacağına, çıkıp biz döneğiz deseler daha inandırıcı gelir. Kalkıp aklanın da gelin gibi atıp tutacağına, şerefsizler düşmesin diye önde bayrak sallayan başkanlarına gerekli tepkiyi göstersinler, mıy mıy sesleriyle şikeye karşıyız demekle olmuyor bu işler.Şikeye karşı bir laf bile etmediler. Neden reklam olmaz çünkü. Hayatları reklam onların beş para etmezler. Ancak medyanın ilgisini çekecek bir şey olunca 10 saat şov yaparlar.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiÇok zeki insanlardan kurulu bir ülkede yaşıyoruz.1-İnfantino talimatlar açık,çete suçunun karşılığı talimatlarda yazıyor,karşılığı uygulanmazsa ne olacağını görürsünüz diyor.Güzide basınımız(Hürriyet,Milliyet,Lig Tv) haberi ŞİKEYE MEN YOK diye verebiliyor.SONUÇ :MEDYADA ŞİKE2-MAA,Ali Koç,Nihat Özdemir kıvıra kıvıra bir hal oldular.Utanmadan 2.tura geçtiler kıvırmada.SONUÇ :İNSANLIKTA ŞİKE3-Kulupler hala bu durumda bile 2 sene sonra nasıl şike olurda para cukkalarız.FB giderse kime oyuncu satarız peşinde.SONUÇ : YİNE ŞİKE

Bu sezonun oynanması bile ofsaytken birde bunlar oluyor,men cezası alındığında bizim kaybolan hakkımızı hangi merci ödeyebilecek.
 
Cevap: 26 Ocak Günü Şike KongresiSeten gönlünden ne geçerse onu twitliyor.Ben de diyorum ki; B.k kaldırırsınız küme düşmeyi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt