26 Ocak Günü Şike Kongresi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 Ocak Günü Şike Kongresi

Cevap: 26 Ocak Günü Şike Kongresi

istifa eder umarim

bu adamdan hayir gelmez tff baskani olarak

fener coktan düsmüstü bunun yerine baska birisi olsa

TFF'nın olaganustu gelen kurula gıdecegını ve Aydınlar'ın ıstıfa edecegını Ahmet Cakar soylemıstı..

MAA ne anasının gözü istifa eder mi hiç?

güya genel kurul yapıp herkesin görüşünü alacak

yani bizi ezmeye çalışacak

bak bütün kulüpler karara uyuyor bir tek GS hariç diyecek

firatgunayer fırat günayer

Genel Kurul'da 58.madde görüşülecek..Aydınlar ''değiştirmeyeceğiz'' dedi..Kulüplerin isteğiyle aksi bir karar çıkarsa Aydınlar bırakabilir

altunterim Osman Altunterim

Bu olağanüstü genel kurul 26 Ocak'ta yapılacakmış.. Neyi görüşecekler ki? 58'i değiştirmek isteyecekler! Bakalım.. Şenlikler başlasın :)

Şikeyi geçin İbrahim AKın olayında resmen patladılar Pfdk ayrı Aydınlar ayrı telden çalıyor..Bence istifa edecek ve yeni yönetim ne yapıyorsa yapsın diyecek bu aleni belli oldu bana göre..26 Ocakta şike ile ilgili bir karar alınamaz..

TFF olağanüstü genel kurul kararı almış ve şike ve teşvik primi faaliyetine karışanlar hakkında verilecek kararlar görüşülecekmis :)

Kişiler ve Kurumlar birbirinden ayrılamaz,büyük ihtimal önce kişilere ceza vericek,1 ay icinde de kulüplere ilşkin kararlar verilecek.Zaten Gökmen Özdemir de 1 ay icinde her şey belli olur diyordu.

İşin en basından beri M.Ali feneri düşüren başkan olarak tarihe geçmez dendi burada hep.Sonunda öyle olacak bu koca kafa gidecek fener düşecek.

Şerefsiz puşt play off ile yolumuza taş koydu şimdi def olup gidiyor.

Süreci doğru okumak lazım.

UEFA çıkıyor, cezalar nerede beyler, ben mi vereyim illa diyor.

Sene sonu bakarız yaa diyen MAA olağan üstü toplantıya çağırıyor.

Ben istifa kararı bekliyorum.

UEFA bu ve benzeri bir adımda afedersiniz ama Türkiye'ye pamuğu tıkar! Buna olmaz diyenler hayal görüyor! HAYAL!

adam haklı.

Bugün Uefa resmen adam oluun lan dedi..O yüzden ya istifa edecek ya da düşürecek 26sında bu kadar basit..Aksi karar çıkamaz..58 değiştürmeye çalışırsa kulüpler uefa alayını dört döndürür

Bizim Başkan haklı çıkacak ama inşallah olmaz

5 sene men yiyeceğiz gibi

tam bir kaos

ortada suç var fail var

ceza vermiyorlar

5 sene men bizi 50 yıl geriye götürür

:(

Esasında 26 Ocak günü orada olup, fotoğraf ya da video çekip o kongreyi ölümsüzleştirmek lazım.

Çünkü hayatımızda bu kadar çok şerefsiz, haysiyetsiz, namussuz, çirkef insanı bir arada görebilecek başka bir ortam bulamayabiliriz.

Şöyle bir ihtimal var.UEFA tavrını net olarak belli etti.Sıfır tolerans , sıfır hoşgörü politikasıyla kuralları uygula , gerekeni yap yoksa biz yaparız , çekinmeyiz diyor.Hemen ardından TFF Olağanüstü genel kurul kararı alıyor.Bunun sonucunda MAA ben bırakıyorum deyip kaçabilir.Ve adam akıllı biri gelirse Fenerbahçe ve diğer kulüpler düşer.Sadece bir ihtimal bu.

Üst Alt