#26 Semih Kaya (Arşiv) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
26%20Semih%20Kaya_B.jpg

26 SEMİH KAYA

Defans

Doğum Tarihi 1991-02-24

Doğum Yeri İzmir

Oynadığı Takımlar 2001-2004 Petkimspor (altyapı)

2004 Helvacı BGS İzmir (altyapı)

2004-2006 Altay (altyapı)

2006-2007 Galatasaray (altyapı)

2007-2009 Galatasaray A2

2008 Galatasaray

2010 Gaziantepspor (kiralık)

2010-2011 Kartalspor (kiralık)

Geldiği Takım Altay

Giriş Yılı 2007

Boyu 1.82

Kilosu 66

Lakabı Rusky​

Bu sene sadece PAF takımıyla oynadı,ama Arsenal ve bazı Italiyan kulüpler onu istedi için geleceği çok parlak diyorlar.Stili John Terry'e benzetiliyor umarım onun gibi olur, ve A takıma yükselir.

Cevap: # 28 Semih Kaya

Bu gün Osman Tanburacının Başkan Adnan Polat ve Kalli ile yaptığı söyleşiyi okudum orda Semih Kaya hakkında çok önemli görüşleri vardı ikisinin de

Kalli geçen sene eğer sakatlanmasaymış Semihi lig maçlarında oynatmayı planlıyormuş ve ikinci yarıdan itibaren sakatlığı düzelen Semih A takım kadrosunda yer alması ve zaman zaman 11 de kendisini görmemiz muhtemel

Bu gün Osman Tanburacının Başkan Adnan Polat ve Kalli ile yaptığı söyleşiyi okudum orda Semih Kaya hakkında çok önemli görüşleri vardı ikisinin de

Kalli geçen sene eğer sakatlanmasaymış Semihi lig maçlarında oynatmayı planlıyormuş ve ikinci yarıdan itibaren sakatlığı düzelen Semih A takım kadrosunda yer alması ve zaman zaman 11 de kendisini görmemiz muhtemel

Evet bende okudum,ilerde izleme fırsatımız olcak gibi...

Teknik ve Hava hakimiyeti yüksek Türk defans oyuncularının en iyilerinden biri olucak.

Bende cok ümitliyim semihten insallah kaliteli bir oyuncu oldugunu gösterir ve uzun yıllar formamızı terletir ...

bir kac kez izledim. tek kelimeyle mükemmel bir yetenek. birebirde gecilmiyor, hava hakimiyeti süper, ve en inanilmazi teknigi. ona pres yapan forvetlerle dalga geciyor resmen. daha top kabyettigini görmedim. bence seneye kesinlikle oynatilmali.

seneye mutlaka ama mutlaka sans verilmeli cocugu. inanilmaz derecede sanssiz sakatliklar yasiyor, insallah bir daha böyle seyler yasamaz. yetenek olarak Türkiyenin gelmis gecmis en iyisi olmaya aday.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt