27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı

Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı

kise almıyodu bu gazete yi zaten bi trafa seçti kendine şimdi febe lilere yaranıp tiraj peşinde.

wc de kç bile s,linmeyecek bir gazete forumda yer işgal ettiğne deymez :D

Takan mı var zaten bu gerizekalıları. Buldular salak Fenerlileri tiraj yapmaya çalışıyorlar işte. :asd:

10 yildir internet alemindeyim ve ilk defa fotospor adini duydum sorun bendemi acaba?

antuda fotospor yazarları var. biri survivordaki denyo.. oda vardır işin icinde.

Bu gerçek mi ? Photoshop falan olma ihtimali varmı zira böyle bir şeyi ne kadar taraflı olursa olsun, ulusal olarak gazete çıkaran şahsiyetlerin, bu kadar aptalca birşey yaptığına inanmak istemiyorum(!) ...

Arada gazete satan bir mağazaya gittiğimde beleş olduğu için 1-2 sayfasına bakıp gülerdim ama artık onuda yapmamaya karar verdim. Çünkü gülerken yüzümüzde 15 kas çalışıyormuş böyle bir gazete için boşuna kaslarımın çalıştığına değmez...

Fenerbahçe güdümünde haberler yaparak belli bir kesimi kendilerine çekmek istiyorlar. Belki tirajı o şekilde yaparız diye umuyorlar. Farklı bir pazarlama şekli. Fakat para için başka neler yapar bunlar merak ediyorum.

Üst Alt