27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı

9293.jpg

https://yfrog.com/h444112244j

Galatasaray'ı hedef gösteren adeta fenerbahçe resmi sitesi gibi yayın fotospor gazetesi gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymuş.

Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı

şaşırdım, oysa ki fotospor un ilk sayfasında "eto cimboma doğru" "podolski tamam" "diego imzayı attı" "forlan yarın kampta" "arsavin zaten geldi" haberlerinin hepsini aynı anda görmeye alışmıştık biz...gazete diye değil mizah dergisi niyetine alıyorduk ara sıra..

Son zamanlarda fenerbahcenin resmi yayini gibi haberler yapiyorlar. Gecen de kina yakin felan da diyorlardi.

şaşırdım, oysa ki fotospor un ilk sayfasında "eto cimboma doğru" "podolski tamam" "diego imzayı attı" "forlan yarın kampta" "arsavin zaten geldi" haberlerinin hepsini aynı anda görmeye alışmıştık biz...gazete diye değil mizah dergisi niyetine alıyorduk ara sıra..

Müsaden olursa twitterda yazıcam bunu :)

Bu fotospor'u evine sokan galatasaraylı'da haysiyet yoktur. Ulan bari adınızı değiştirin fenerspor falan yapın. Amiral gemisi fenerbahçe olan bir spor'un sadece içine ederim ben..

Traj sayısını kimsenin gitmediği yoldan giderek arttırmaya çalışan,kendince zeki geçinen zavallı bir gazete.

eminim fenerbahçe yerine trabzonspor ya da galatasaray olsaydı aynı teşekkkür maneşetini atardınız dimi? dur tahmin edeyim galiba şöyle bişey olurdu?

Teşekkürler UEFA..

Uefa gerçek şampiyonu gördü ve fenerbahçemizi şampiyonlar ligine soktu.Bu durumu göremeyen federasyona neden hala trabzonsporun süper ligte barındığını sormak istiyoruz.türk futbolun geleceği adına şike pisliğinin temizlenmesi için federasyonun bir an önce harekeye geçmesini bekliyoruz. Şampiyonluk pupasını hala fenerbahçeye vermeyen federasyona da burdan tşekkürlerimizi sunuyoruz..bla bla bla.....

İKİYÜZLÜ YARATIKLAR....

Üst Alt