# Christian Luyindama - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk maçı kimseyi tanımıyor sonuçta ekstra bir özelliğini göremedim bu maçta ama bir kaç maç daha oynasın belli olur

Umarım zorunlu alma gibi salaklık yapmamışızdır. Karar veren olsam verilen 3 milyonun üzerine su içer yarın yollarım. Hamle yaptıktan sonra rüyalar alemine dalıp nerede oluğunu unutan 25 yaşındaki stoperden bir şey olmaz.

Erken sarı bitirdi adamı ilk maç zor bende beğenmedim ama ümitliyim bu adamdan hayırlısı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maç içinde sanki birşeyler düşünüyo gibi bi hali var ya da sarhoş..birkaç pozisyonda arkaya adam kaçırdı ve öylece bakakaldı geriye kosmadı bile...inş. opsiyonu zorunlu değğildir.

Şu insanlar birini bir maçla göklere çıkartıp bir maçla çöp ilan etmekten ne zaman vazgeçecek acaba?
Lan adam perşembe akşam istanbula geldi cmt alanyada maç oynuyor biraz sabır be

fizikli stoperler genelde iyi olmuyor. daha çok atletikler iyi oluyor. marcao atletik, bu ise fizikli.

şuan için o kadar ışık vermedi ama bu kötü olacağı anlamına gelmez. hemen infaz edilmemeli ama biraz ağır olduğu da göz ardı edilemez

Fiziğiyle oyun zekâsı ters orantılı gibi. Tabi ki değerlendirme yapmak için çok erken ama ilk izlenim bu.
Geldi diye çok gaza geldik ama biraz da Maicon'un çok kötü olması yüzünden gibi.

Henüz 6.dakikada tetikçi hakem elini kolunu bağladı.Adam henüz ilk maçını oynadı.3 4 maç geçsin bakalım neler göreceğiz?

Antreman eksiğini falan bilmem de bana çok ağır bir adam gibi geldi, onun da antremanla alakası yoktur heralde. Yerini çok kaybetti de uyum diyelim ona şimdilik. Sizin uçtuğunuz kadar bir ümidim yok benim çok iyi oyuncu zaten direk gösteriyor kendisini Marcao gibi.

Üst Alt