# Christian Luyindama - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünkü maça göre evet.
Millet dünkü maça göre nasıl beğendi onuda çözemedim açıkçası.

Atığı kritik gereksiz pass hatalarını hadi geçelim de yediği çalımlar korkunçtu.
Ben geldiginden beri diyorum. Maicon ve marcao ikilisi daha verimli olurdu. Ben bu adama bir turlu isinamadim. Zanka gibi herif cok risk aliyor o kadarda becerekli degil bence

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gs takımının kültürü olmuş gibi takımın hep belli mevkileri sağlam gerisi mantar olur bu sezon yine öyle ama ilk defa defans hattı full sağlam diyebiliriz gerisi yok orta saha yok , kanat yok , forvet 2 tane aldık ama işte daha ne ayaklar çözemedik.

Forvet alırız orta saha olmaz
Orta saha olur forvet olmaz
Kanat olur bek olmaz

vs vs liste uzar gider

İşte Avrupa'da başarısız olma nedenimiz de bu.

Adım gibi eminim sezon sonu orta sahaya taş gibi isimler alıp Luyi ve Marcao'dan birini hatta belki ikisini birden satıp saçma sapan stoperler alıp idare edelim deriz.

Ben geldiginden beri diyorum. Maicon ve marcao ikilisi daha verimli olurdu. Ben bu adama bir turlu isinamadim. Zanka gibi herif cok risk aliyor o kadarda becerekli degil bence

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Maicon da ayrı bomba ya.

Bununla tam olaraktan ne olduğunu henüz tam çözemedim açıkçası. İyi anlatımda mevcut ama net kademe sorunu yaşıyor gibi teke tekte hamle hataları oluyor amatörce.

Alt yapısı eksik bunun sanki.

Yinede uyum adaptasyon olayını unutmamak gerekir.

İlk geldiğinde de en çok beğendiğim transfer hamlesi demiştim. Hataları yok değil ama daha yaşı genç ve büyük bir hocayla çalışıyor. Daha iyi olacak.

Çok üzülüyorum bu adamlara önlerinde kendileri kadar mücadele edip takımı düşünen ortasaha oyuncuları ile oynamadıkları için.

Bence FT nin her mac bahsettigi yaz operasyonu oldugu gibi orta sahaya olacak zaten. Hem o salakca maaslarin yarisina cok daha genc ve aç kurtlar bulacagımızı umuyorum.

Ama bir de Diagne problemimiz var ki mutlaka satip yerine oyle kasimpasadan filan degil yine boyle scout transferi sart.

Kötü diyenlere 3 doz Serdar Aziz 5 dozda Maicon izleteceksin sonra sorun çözüme kavuşacak. Luyindama Marcao'dan bile daha iyi bana göre bu fizik kuvvetine rağmen hızı yerinde ve hamleleri oldukça etkili, ayağı da iyi sayılır daha ne olacak

Üst Alt